به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رسانه های آلمانی هرروز به گزینه های بایرن مونیخ در بازار نقل و انتقالات می پردازند.

بایرن مونیخ در تابستان پیش رو، تا حد زیادی چهره تیم را تغییر خواهد داد.

بیلد به بررسی گزینه های احتمالی بایرن در بازار و البته آینده بازیکنان فعلی پرداخته است.

طبق گزارش بیلد، بایرن مونیخ به دنبال جذب دو وینگر جدید است تا جایگزین ریبری و روبن باشند. درضمن آنها یک هافبک دفاعی جدید هم می خواهند. انتقال پاوار به بایرن مونیخ قطعی شده ولی احتمالا یک مدافع دیگر هم به ترکیب تیم اضافه خواهد شد.

ریبری هیچ آینده ای در بایرن ندارد و در حال بررسی پیشنهادهای خارجی برای ادامه دوران فوتبالش است. روبن تمام تلاش خود را به کار گرفته تا یک سال دیگر در بایرن بماند. اما بعید است بایرن قراردادش را تمدید کند.

بازیکنانی چون مولر، بواتنگ، هوملس و خاوی مارتینز با بایرن قرارداد دارند ولی نمی توانند در مورد آینده شان در باشگاه مطمئن باشند. درواقع وضعیت آنها مبهم است. در دوران گذار بایرن، یکی از مهم ترین سوالات، آینده این بازیکنان در تیم است.

فعلا به نظر نمی رسد بایرن مونیخ تمایل داشته باشد بند خرید دائمی قرارداد قرضی هامس را فعال کند (42میلیون یورو).

در لیست خرید بایرن این نام ها قرار گرفته اند: ده لیخت و دی یونگ از آژاکس، ربیچ، په په، فکیر و یوویچ. تن هاگ، سرمربی آژاکس در مورد بازیکنان جوان و آینده دارش گفت:

“می توانم به بایرن بگویم تمام باشگاه های بزرگ جهان به ترانسفر این بازیکنان علاقه مند هستند. هیچ بند جدایی در قرارداد آنها وجود ندارد. آژاکس مشخص می کند که تیم خواهان جذب این بازیکنان چقدر باید بپردازد. آژاکس هم برای موافقت با فروش این دو بازیکن 150 میلیون یورو می خواهد

منبع
برچسب ها: بیلد نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.