به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ امروز باید به مصاف وردربرمن برود.

به گزارش اسکای، نیکو کواچ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی شرکت کرد:

“کومان، تیاگو و گرنابری به تمرینات برگشته اند. امروز (جمعه) هوملس هم به تمریناتش ادامه داد. من واقعا خوشحالم که دوباره 17بازیکن آماده برای بازی در اختیار دارم. بازی با دو هافبک محوری به ما کمک می کند باثبات تر و منسجم تر ظاهر شویم. در ضمن آلابا هم در این صورت می تواند بیشتر در حمله شرکت کند. در بخش های مختلف بازی با بنفیکا این کار را به خوبی انجام دادیم.
 

وی در ادامه افزود:

“هنوز هم هدف ما قهرمانی در لیگ است. اما همیشه می خواهیم جزو 4تیم بالای جدول باشیم. این حداقل خواسته ماست.
 

رومنیگه اخیرا از کواچ حمایت کرده است:

“من هرروز می خواهم بهتر از قبل شوم. در 5ماهی که اینجا به عنوان سرمربی کار کردم لحظات خوب زیادی داشتم. طبیعی است بازیکنانی که کمتر فرصت بازی پیدا می کنند ناراحت باشند. این چیز خوبی است.
 

بایرن در این فصل در بازی با تیم های نسبتا کوچک بوندس لیگا دچار مشکل شده است:

“سخت می شود این مسئله را توضیح داد. البته بازی های بزرگ طبیعتا برای بازیکنان تیم خیلی خاص هستند. ولی ما باید تلاش کنیم و در بوندس لیگا هم بهترین عملکردمان را ارائه کنیم.
 

جئونگ، بازیکن کره ای بایرن در بازی با بنفیکا برای اولین بار پیراهن تیم را بر تن کرد:

“او پسر خیلی خوب و پرتلاشی است. جئونگ در حال یادگیری زبان آلمانی است. او از یک فرهنگ کاملا متفاوت به مونیخ آمده است. این بازیکن همیشه می خواهد چیزهای جدید یاد بگیرد و از فرصت هایش استفاده کند. وقتی چنین تلاشی را می بینید باید به آن پاداش دهید.
 

او در نهایت گفت:

“وقتی اینجا آمدم می دانستم که تیم، بازیکنان خوب زیادی دارد. در ابتدا من زیاد از سیستم چرخشی استفاده کردم. ولی بعد مصدومیت ها اتفاق افتاد و تقریبا ترکیب خود به خود ثابت شد. حالا می خواهم قالبی ثابت از بازیکنان داشته باشم تا در بازی ها، ترکیب اصلی تیم را تشکیل دهند

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ وردربرمن بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.