کارل هاینتس رومینیگه نایب‌رئیس باشگاه بایرن مونیخ ضمن تمجید از شخصیت نیکو کوواچ ابراز امیدواری کرد که این سرمربی کروات تا سالهای سال سکان هدایت بایرن را در دست داشته باشد.

پیروزی قاطع 5-1 بایرن مونیخ مقابل بنفیکا در رقابتهای چمپیونزلیگ از بار فشارهای وارده به نیکو کوواچ سرمربی این تیم کاسته یا دست کم برای او زمان خریده است. چرا که هفته‌ی گذشته بعد از تساوی مقابل تیم قعر جدولی فورتونا دوسلدورف، قرارگرفتن در رده‌ی پنجم جدول بوندس‌لیگا و فاصله‌ی 9 امتیازی بایرن با بوروسیا دورتموند رقیب همیشگی‌اش، به نظر می‌رسید کوواچ در صورتی که مقابل بنفیکا یک نتیجه‌ی بد دیگر بدست بیاورد از باشگاه مونیخی اخراج خواهد شد.
 
اما حالا کارل هاینتس رومینیگه نایب‌رئیس بایرن مونیخ در گفتگو با روزنامه‌ی آلمانی آبند زایتونگ به حمایت از کوواچ پرداخت. رومینیگه اشاره کرد که باشگاه بایرن مایل است شاهد موفقیت کوواچ باشد. رومینیگه در این مصاحبه گفت:" آرزوی همه‌ی ما در باشگاه بایرن مونیخ این است که همکاری‌مان با نیکو کوواچ بلندمدت باشد. آرزوی من این است که نه تنها تا کریسمس 2018 بلکه حتی تا کریسمس 2019 و 2020 هم سرمربی ما نیکو کوواچ باشد".

 

رومینیگه در ادامه گفت:" کوواچ بایرن را می‌شناسد. او شخصیت خاصی دارد، البته خاص از نوع مثبت. فارغ از مسائل حرفه‌ای من کوواچ را به عنوان یک انسان دوست دارم. او سرمربی‌ای است که اهل جنگیدن است و از تغییرات نمی‌ترسد. و بله، شکی نیست که باید یک سری چیزها را تغییر دهد".

 

رومینیگه در ادامه‌ی مصاحبه‌ی خود می‌گوید باشگاه بایرن مونیخ مایل است به کوواچ فرصت جبران عقب‌ماندگی تیمش در بوندس‌لیگا را بدهد اما تاکید می‌کند که کوواچ باید نتیجه بگیرد. رومینیگه در گفتگوی خود گفت:" در نهایت نتایج بایرن باید مطابق آنچه از این تیم انتظار می‌رود باشد. بایرن مونیخ در پایان فصل نباید و نمی‌تواند در رتبه‌ی پنجم جدول بوندس‌لیگا قرار داشته باشد".

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه نیکو کواچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.