به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رییس بایرن مونیخ از احتمال ورود اولیور کان به کادر مدیریتی این باشگاه در آینده خبر داد اما این موضوع منوط به ماندن یا رفتن کارل هاینس رومنیگه است.

در مجمع سالانه باشگاه بایرن مونیخ، مدیران ارشد این تیم شب گذشته به سخنرانی پرداختند که صحبت های رومنیگه در حمایت از نیکو کواچ، فرانک ریبری و آرین روبن را خواندید. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، اولی هوینس، ریاست باشگاه بایرن مونیخ در این مجمع گفت:

“کواچ مربی خوب و جوانی است که ما همه باید حامی او باشیم. می خواهم از یوپ هاینکس بابت کار بزرگی که فصل گذشته انجام داد، تشکر کنم. او توانست تیم را قهرمان بوندس لیگا کند و آن را به فینال دی اف بی پوکال برساند. ما همچنین در لیگ قهرمانان خیلی بدشانس بودیم که حذف شدیم. روز سه شنبه برابر بنفیکا دیدیم که هنوز هم این فصل می تواند فصل خوبی برای ما باشد. تصمیم رومنیگه مبنی بر ادامه فعالیت در سال آینده تا پایان کریسمس اعلام خواهد شد. اولیور کان نیز در برنامه های مدیریتی آینده باشگاه جای خواهد داشت. می توانم بگویم که فصل آینده خرج های مهمی خواهیم کرد. در مورد مسئله برایتنر چیز بیشتری نخواهم گفت. وقتی از زندان آزاد شدم، با برایتنر صحبت کردم و صحبت های ما به خودمان مربوط است. صالح حمیدزیچ مدیر جوانی است که هم اکنون تحت انتقادات شدیدی قرار دارد. حسن اگر می خواهد مدیر بزرگی شود، باید با این مسائل به خوبی کنار بیاید

منبع
برچسب ها: اولی هوینس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.