به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هوینس می گوید اعتراضات صورت گرفته در مجمع سالانه باشگاه بایرن مونیخ، او را شوکه کرده است.

مدیران، مربیان و بازیکنان بایرن مونیخ طبق یک رسم قدیمی این روزها به کانون های هواداری رسمی بایرن می روند و با طرفداران تیم هم صحبت می شوند.

به گزارش اسکای و کیکر، اولی هوینس در یکی از این کانون ها اظهار داشت:

“آلفونسو دیویس را با 11میلیون دلار جذب کردیم. او از ژانویه 2019 می تواند برای بایرن بازی کند. عملکرد آلفونسو در تمرینات تیم خیلی خوب بوده است.
 

سپس او به مساله جنجالی پل برایتنر پرداخت:

“می گویند پل برایتنر شهید شده است! ولی او یک قربانی نیست. او یک متهم است. برایتنر با روشی غیرقابل بیان، به بایرن ضربه زده است. اگر او مشکلی با ما دارد باید اجازه دهید خودش حرف بزند. این همه پوشش رسانه ای لازم نیست. به این دلیل است که ما در این مورد خیلی عصبانی هستیم.
 

هوینس در واکنش به اتفاقات مجمع سالانه بایرن مونیخ گفت:

“برخی افراد خاص که تعدادشان هم زیاد نیست در مجمع سالانه باشگاه می خواستند نام و شهرت مرا زیر سوال ببرند. ادعاهای آنها هیچ پایه و اساسی ندارد و موجی که راه انداختند غلط بود. صادقانه باید بگویم در برابر این مساله شوکه شدم. من 40سال کار کردم تا بایرن به جایگاهی که در حال حاضر دارد برسد. هیچ وقت چنین تجربه ای در دوران کاری ام نداشتم. امیدوارم این روند تغییر کند وگرنه این باشگاه دیگر بایرن مونیخ من نخواهد بود. این چیزها را نمی توانم بپذیرم. در هفته ها و ماه های آینده باید دید چه شرایطی پیش می آید. من با آرامش همه چیز را دنبال می کنم. در این مورد فکر می کنم و تصمیم می گیرم که چه چیزی می خواهم و چه چیزی نمی خواهم. این جلسه مجمع طبیعتا در خاطرم می ماند.
 

بیلد هم در مورد اعتراضات صورت گرفته علیه هوینس به این نکته پرداخته که او همیشه عادت داشته در مجمع سالانه باشگاه با تشویق اعضای باشگاه روبرو شود. حالا که این مخالفت ها و اعتراضات مطرح شده احتمالا هوینس به این نتیجه می رسد که باید به نظرات مخالف هم توجه کند و به دنبال مشاوره های جدید باشد.

منبع
برچسب ها: اولی هوینس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.