به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدیر ورزشی باواریایی ها از صحبت درباره آینده بواتنگ طفره رفت.

با وجود منتشر شدن شایعاتی مبنی بر تماس ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین سرخ با بواتنگ برای آوردن این بازیکن به اولدترافورد، مدیر ورزشی بایرن مونیخ چیز زیادی در این باره نگفت.

به گزارش منابع خبری باشگاه بایرن مونیخ، شب گذشته بایرن مونیخ در آخرین بازی تدارکاتی خود پیش از بازی مقابل آینتراخت فرانکفورت در سوپر کاپ آلمان برابر تیم محلی روتان اگرن قرار گرفت و با نتیجه پر گل 20-2 پیروز شد! صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ بعد از این بازی صحبت هایی داشته است که آن ها را در ادامه با هم خواهیم خواند.

چرا بواتنگ بازی نکرد؟

“او مشکلاتی از ناحیه زانویش برایش پیش آمد و نتوانست به بازی بیاید.
 

بواتنگ خواهد ماند؟

“در این مورد صحبتی نمی کنم! رد کردن پیشنهاد مورینیو توسط بواتنگ؟ او فقط گفت که پیشنهاد ژوزه مرینیو را رد کرده است. در این مورد چیز دیگری نمی دانم و هیچ کس با من صحبتی نکرده است.
 

وضعیت بواتنگ:

“او احساس خوبی در من به وجود می آورد و کاملا نرمال برخورد می کند. او خودش است! ما همیشه با هم زیاد حرف می زنیم.
 

تولیسو:

“او طبق برنامه عمل می کند و بعد از سوپرکاپ به تیم محلق می شود. کورنتین باید استراحت کند، از اوقاتی که دارد لذت ببرد و بعد به فوتبال بازگردد و طعم تازه ای بچشد!
 

گورتسکا و گرنابری:

“آن ها وظایف خود را بسیار خوب انجام داده اند. گرنابری یک مریضی جزئی دارد و به همین دلیل برابر روتاش اگرن بازی نکرد. در واقع این کار مربی جنبه احتیاطی داشت.
 

پیوستن ویتسل به دورتموند:

“وقتی رقابت قوی تر می شود ما خوشحال می شویم. اگر چنین نباشد، بوندس لیگا دیگر جذاب و جالب نخواهد بود.
 

اردو در روتاش اگرن:

“شرایط عالی ای داشتیم. توانستیم بسیار خوب تمرین کنیم و بچه ها کارشان را به نحوه احسن انجام دادند. البته کسانی که از ابتدا در اردو حضور داشتند بیشتر بهره بودند چون از نظر بدنی آماده تر بودند و بیشتر تمرین کرده اند. حالا بازی با فرانکفورت در سوپرکاپ اولین چالش جدی ما است. می خواهیم به آن جا برویم و اولین جام فصل را کسب کنیم. می خواهیم درگیر باشیم و احساس کنیم که همیشه در رقابت هستیم. کار هایی برای انجام دادن داریم. این بازی بدون شک برای نیکو کواچ خاص خواهد بود.
 

درباره نیکو کواچ:

“نیکو یک فرد سخت کوش است که به جزئیات اهمیت زیادی می دهد. او متفاوت با چیزی که ما در طول سالیان گذشته انجام دادیم، کار می کند و بعضی چیز ها را تغییر داده است. او ایده واضحی برای فوتبال بازی کردن دارد.
 

بازیکنان جوان تیم:

“همه بچه ها کارشان را خوب انجام دادند. فکر می کنم در راه درستی با جوانانمان قرار داریم.
 

دورهمی در خانه هونس:

“آقای هونس از ما دعوت کرد و البته ما هم از این که از خانه اش دیدن کردیم، خوشحال شدیم. شب بسیار خوبی بود. گروهی بازی کردیم، نشستیم، با هم راحت بودیم و غذا ها هم واقعا عالی بودند!
 

پیروزی 20-2 برابر روتاش اگرن:

“این بازی را برای باشگاه آن ها انجام دادیم چون از ما استقبال خوبی و دوستانه ای کردند. می خواستیم با این کار از آن ها تشکر کنیم. به ما خوش گذشت و وضعیت خوبی را دنبال کردیم. احتمالا سال بعد هم دوباره به این جا خواهیم آمد

منبع
برچسب ها: حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.