نویر: فقط و فقط باید خودمان را سرزنش کنیم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بعد از تساوی 3-3 بایرن مونیخ مقابل فورتونا دوسلدورف که دیشب در آلیانز آرنا بدست آمد بازیکنان و کادر فنی بایرن در میکسدزون ورزشگاه از ناراحتی و عصبانیت خود از نتیجه‌ی بازی گفتند.

نظر مربیان بایرن و دوسلدورف پس از دیدار شب گذشته

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته در هفته دوازدهم بوندسلیگا، تیم های بایرن مونیخ و فورتونا دوسلدورف به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی 3 - 3 خاتمه یافت. در ادامه نظر مربیان دو تیم را راجع به این دیدار می خوانید.

کوواچ: اولیور کان فرزند بایرن مونیخ است

بعد از انتقادهای اخیر اولیور کان به ریاست باشگاه بایرن مونیخ و شایعات مربوط به جانشینی او به جای اولی هوینس، نیکو کوواچ به تحسین و تمجید کان که زمانی در بایرن همبازی‌اش بوده پرداخت.

بایرن مونیخ - فورتونا دوسلدورف؛ آمار و ارقام

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، پس از وقفه ای دو هفته ای به سبب انجام بازی های ملی، رقابت های بوندس لیگا از جمعه از سر گرفته شد و امشب نیز بایرن در خانه ی خود در چارچوب هفته ی 12م پذیرای تیم تازه صعود کرده ی دوسلدورف می باشد.

تیاگو: تا سه سال آینده در بایرن مونیخ می‌مانم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیاگو آلکانتارا ستاره‌ی اسپانیایی بایرن مونیخ با اعلام اینکه از شرایطش در مونیخ رضایت کامل دارد می‌گوید قصد دارد آینده‌اش را در بایرن مونیخ سپری کند.

بایرن قورباغه‌اش را قورت داد و به دروگبا تبریک گفت

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دیدیه دروگبا مهاجم اسطوره‌ای اهل ساحل‌عاج که اخیراً با فوتبال خداحافظی کرد از طرف باشگاه بایرن مونیخ پیام تبریکی دریافت کرده که توجه‌ها را به خود جلب کرده است.

ساندرو واگنر لیگ برتری می‌شود؟

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بر اساس گزارش‌های منتشر شده در انگلیس، ساندرو واگنر مهاجم بایرن مونیخ با دو باشگاه لیگ برتری کریستال‌پالاس و وستهام تماس‌هایی داشته و ممکن است لیگ برتری شود.

نایب‌رئیس بایرن: بازیکن جدید می‌گیریم ولی نه به این زودی

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کارل هاینس رومنیگه، نایب‌رئیس بایرن مونیخ می‌گوید بایرن باید ترکیب تیمی خود را ترمیم کند و این کار را خواهد کرد ولی در عین حال به سیاست‌های نقل و انتقالاتی باشگاه وفادار خواهد ماند.

دیدار بعدی بایرن مونیخ
هوفنهایم
بایرن مونیخ
هفته بیست و چهارم بوندسلیگا
شنبه 10 اسفند
ساعت 18:00
استادیوم راین نکار آرنا
دیدار قبلی بایرن مونیخ
چلسی 0
بایرن مونیخ 3
دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا
سه شنبه 6 اسفند
ساعت 23:30
استادیوم استمفورد بریج
دیدار بعدی تیم ملی آلمان
تیم ملی اسپانیا
تیم ملی آلمان
دیدار دوستانه
پنج شنبه 7 فروردین
ساعت ---
استادیوم واندا متروپولیتانو
دیدار قبلی تیم ملی آلمان
تیم ملی آلمان 6
تیم ملی ایرلند شمالی 1
مرحله انتخابی جام ملتهای اروپا 2020
سه شنبه 28 آبان
ساعت 23:15
استادیوم کومرزبانک آرنا
چهره برتر هفته

سرژ گنابری

بهترین بازیکن بایرن در دیدار

چلسی - بایرن مونیخ