نیمکت نشینی سوال برانگیز روبن و هوملس

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، با شروع فصل جدید بوندسلیگا، در بازی بایرن مونیخ و هوفنهایم ترکیب یازده نفره‌ی شاگردان کوواچ که از آغاز بازی به میدان رفت باعث تعجب هواداران بایرن و کارشناسان فوتبال آلمان شد.

تک‌قطبی بودن بوندس‌لیگا، تهدید بزرگ فوتبال آلمان

با شروع فصل جدید بوندس‌لیگا، فوتبالدوستان سراسر دنیا بار دیگر شاهد لیگی علاقه‌مند به پرورش استعدادهای جوان و تیم‌هایی با تماشاچی‌های پرتعداد و متعصب خواهند بود و اگر شگفتی بزرگی رخ ندهد، بایرن مونیخ برای کسب هفتمین قهرمانی پیاپی لیگ تلاش خواهد کرد.

فیلیپ لام: بایرن در لیگ قهرمانان شانسی ندارد

بایرن مونیخ از سال 2013 تا کنون موفق نشده به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یابد و حالا فیلیپ لام، کاپیتان سابق و اسطوره‌ی این باشگاه می‌گوید موفقیت در فصل پیش روی لیگ قهرمانان برای شاگردان کوواچ بسیار سخت خواهد بود.

جنجال‌های VAR در بازی اول بایرن مونیخ

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در اولین بازی فصل جدید بوندس‌لیگا با گلهای دیرهنگام آرین روبن و رابرت لواندوفسکی مقابل هوفنهایم به پیروزی رسید ولی جنجال‌های VAR یک بار دیگر به مهمترین ماجرای این بازی تبدیل شد و هوفنهایم معتقد است مورد جفا واقع شده است.

بایرن مونیخ سرانجام کدام ستاره را جذب خواهد کرد؟

اولی هوینس مدیر باشگاه بایرن مونیخ در مصاحبه اخیر خود خبر از جذب ستاره ای بزرگ در تابستان آینده داده است. اما بایرن مونیخ در چه پستی نیاز به تقویت کادر خود و جذب بازیکنی بزرگ دارد و از کدام بازیکنان بزرگ می توان به عنوان کاندیدای حضور در این باشگاه پرافتخار آلمانی نام برد؟

کنایه‌ی اتوبوسی اولی هوینس به دورتموند جنجالی شد

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، انتقادهای اخیر اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ از بزرگ‌ترین رقیب این باشگاه در لیگ آلمان بار دیگر جنجال‌ساز شده و در آستانه‌ی شروع فصل جدید بوندس‌لیگا واکنش مسئولان بوروسیا دورتموند را برانگیخته.

بایرن مونیخ آماده فروش ژروم بواتنگ

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می‌رسد پاری سن ژرمن با وجود جذب تیلو کرر مدافع شالکه به مبلغ 37 میلیون یورو، همچنان از تلاش برای به خدمت گرفتن ستاره‌ی بایرن مونیخ، جروم بواتنگ منصرف نشده.

مصدومیت کینگزلی کومان در جریان بازی بایرن مونیخ مقابل هوفنهایم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کینگزلی کومان که بخش عمده ای از فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، در اولین هفته از فصل 2018/19 بوندس لیگا نیز با آسیب دیدگی دیدار بایرن مونیخ مقابل هوفنهایم را ترک کرد.

بایرن مونیخ - هوفنهایم؛ شروع فصل جدید بوندسلیگا و آغاز ماموریت دشوار کواچ

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، طبق رسم سالیان اخیر، قهرمان بوندسلیگا بازی افتتاحیه فصل جدید را در ورزشگاه اختصاصی اش انجام می دهد و طبق قرعه حریف بایرن مونیخ، هوفنهایم خواهد بود.

مسیر پر فراز و نشیب پیش روی فوتبال آلمان

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بعد از کنفرانس مطبوعاتی مهم فدراسیون فوتبال آلمان برای اعلام برنامه‌های آینده‌ی این فدراسیون، مطبوعات ورزشی آلمانی ضمن حمایت از برنامه‌‌های اعلام شده‌ی فدراسیون معتقدند در ماه‌های آینده فدراسیون فوتبال این کشور باید برنامه‌ی خوب خود را با اقدامات عملی جدی ترکیب کند.

روبن: پیوستن به بایرن بهترین تصمیم من بود؛ بوندسلیگا همچنان یکی از لیگهای فوتبال بزرگ دنیاست

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، آرین روبن در مصاحبه با وبسایت باشگاه بایرن مونیخ، درحالیکه به زودی دهمین فصل خود در این باشگاه را سپری می‌کند به گفتگو درباره‌ی موضوعات مختلف پرداخته، از جمله شک و تردید‌های اولیه‌‌اش وقتی که برای اولین بار پیشنهاد پیوستن به بایرن مونیخ را دریافت کرده بوده.

تسورک: دورتموند نمی‌تواند خود را با بایرن مونیخ مقایسه کند

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، میشائیل تسورک، مدیر ورزشی باشگاه دورتموند معتقد است که هدف تیمشان فقط کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپاست و آنها نمی توانند با تیمی مانند بایرن مونیخ که قدرت اقتصادی بالاتری نسبت به آنها دارد، رقابت کنند.

دیدار بعدی بایرن مونیخ
بایر لورکوزن
بایرن مونیخ
فینال جام حذفی آلمان
شنبه 14 تیر
ساعت 22:30
استادیوم المپیا اشتادیون
دیدار قبلی بایرن مونیخ
وولفسبورگ 0
بایرن مونیخ 4
هفته سی و چهارم بوندسلیگا
شنبه 7 تیر
ساعت 18:00
استادیوم فولکس واگن آرنا
دیدار بعدی تیم ملی آلمان
تیم ملی اسپانیا
تیم ملی آلمان
دیدار دوستانه
پنج شنبه 7 فروردین
ساعت ---
استادیوم واندا متروپولیتانو
دیدار قبلی تیم ملی آلمان
تیم ملی آلمان 6
تیم ملی ایرلند شمالی 1
مرحله انتخابی جام ملتهای اروپا 2020
سه شنبه 28 آبان
ساعت 23:15
استادیوم کومرزبانک آرنا
چهره برتر هفته

توماس مولر

بهترین بازیکن بایرن در دیدار

وولفسبورگ - بایرن مونیخ