بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
رومنیگه: فوتبال به لطف آنیلی، بیمار شده است؛ منچستر سیتی و پاری سن ژرمن بازار را خراب کرده اند

رومنیگه: فوتبال به لطف آنیلی، بیمار شده است؛ منچستر سیتی و پاری سن ژرمن بازار را خراب کرده اند

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ یکی از اصلی ترین منتقدان پروژه پیشنهادی بارسلونا، یوونتوس و رئال مادرید است.

حدود یک سال از معرفی پروژه سوپرلیگ توسط تعدادی از باشگاه های اروپایی از جمله یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا می گذرد. با وجود شکست این تورنمنت، حامیان آن کماکان به دنبال بازگرداندن و تشکیل آن هستند و مخالفان نیز در مصاحبه های مختلف به این ایده می تازند.

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر پیشین بایرن مونیخ به عنوان باشگاهی که در کنار پاری سن ژرمن دو مخالف اصلی سوپرلیگ هستند، در مصاحبه ای تند و آتشین با کوریره دلاسرا به این تورنمنت تاخت:

 سوپرلیگ پروژه ای است که ایجاد کنندگانش، آن را به خاطر ناکامی هایشان در لیگ قهرمانان تاسیس کرده اند، ‌ حتی روش آماتوری که آنها برای اجرای آن ارائه کردند، این را ثابت می کند. لیگ قهرمانان همچنان محبوب ترین رقابت جهان است. نمی‌فهمم چرا فردی مانند آندره آ آنیلی که همیشه این تصور را به من می‌داد که باهوش است، به این شکل عمل کرد. جایی خواندم که فوتبال بیمار است، اما به لطف چه کسی؟ آنیلی! از او ممنونم! سوپرلیگ مرده است، هیچ تیم آلمانی، انگلیسی یا فرانسوی هرگز به آن نخواهد پیوست. ایتالیایی ها؟ من ماروتا را به خوبی می شناسم و می دانم که او دوست دارد کمی بیشتر درآمد داشته باشد. اما به چه قیمتی؟ سیتی و پاری سن ژرمن بازار را تحت الشعاع قرار می دهند. قیمت ها هر سال بیشتر و بیشتر از کنترل خارج می شوند. بایرن فلسفه متفاوتی دارد.

منبع