بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
نویر: دلیل باخت آلمان مقابل ژاپن، موقعیت‌های زیادی بود که از دست دادیم

نویر: دلیل باخت آلمان مقابل ژاپن، موقعیت‌های زیادی بود که از دست دادیم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دروازه بان با تجربه آلمان به خوبی می داند که برای صعود به مرحله بعدی، ژرمن ها به سه امتیاز بازی با اسپانیا نیاز دارند.

پس از شکست 2-1 آرژانتین مقابل عربستان، دومین شگفتی جام جهانی 2022 قطر نیز توسط یک تیم آسیایی رقم خورد. ژاپن که تا اواسط نیمه دوم با نتیجه 1-0 از آلمان عقب بود، در نهایت مقابل ژرمن ها به برتری 2-1 رسید. حالا آلمان برای امیدوار ماندن به صعود باید از بازی حساس مقابل اسپانیا با سه امتیاز خارج شود.

 

به نقل از بیلد؛ پس از شکست آلمان مقابل ژاپن، مانوئل نویر در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت:

 دلیل این باخت، موقعیت های زیادی بود که از دست دادیم. خیلی واضح است، موقعیت های زیادی را هدر دادیم. البته در دفاع هم عملکرد خوبی نداشتیم. ژاپنی ها در مصاف های نفر به نفر، ما را تحت فشار گذاشتند و در نیمه دوم در اکثر صحنه ها فاقد جایگیری مناسب بودیم. کاملا بازی را تحت کنترل داشتیم اما ناگهان همه چیز را رها کردیم تا ژاپن به بازی برگردد. خودمان باعث شدیم آنها به بازی برگردند. اگر خود واقعی تان نباشید، مجبور هستید بهای آن را بپردازید و دقیقا همین اتفاق برای ما افتاد. ما اکنون تحت فشار هستیم. برای من این مهمترین بازی بود و شکست خوردیم. مقابل اسپانیا باید چهره متفاوتی از خود نشان بدهیم. باید با تمام وجود به زمین بیاییم چون احتمالاً یک امتیاز از این بازی کافی نخواهد بود.

منبع