بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
یادداشت؛ رویای ادامه دادن راه روبری توسط سانه و گنابری در حال ویران شدن است

یادداشت؛ رویای ادامه دادن راه روبری توسط سانه و گنابری در حال ویران شدن است

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دو ملی پوش بایرن مونیخ نمایش های ناامید کننده ای از خود نشان می دهند.
با وجود نا آمادگی برخی مهاجمین بایرن مونیخ رقابت سختی در خط حمله بایرن مونیخ رخ خواهد داد.

 

حسن صالیحمیدزیچ، مدیر ورزشی تیم پس از بازگشت سادیو مانه گفت: 

سادیو می تواند در چند هفته آینده بسیار مهم شود، مانند هر بازیکن دیگری.

 

رقابت در بایرن ادامه دارد و این می تواند برای سرژ گنابری و لروی سانه دورنمای بدی داشته باشد.گنابری و سانه فاقد ثبات هستند هر دو بازیکن ملی پوش در حال حاضر به دنبال بازگشت به فرم خوب خود هستند واقعیتی که به تیم مربیگری و مسئولان نیز مربوط می شود. قبلاً در فصل گذشته، اتهام و انتقادی از داخل باشگاه وجود داشت که گنابری و سانه با وجود تمام پتانسیلی که دارند اغلب در عملکرد خود ثبات نداشتند و همچنین تمایلی به ارائه عملکرد  100 درصدی برای تیم ندارند.آیا امیدواریم که آنها بتوانند راه اسطوره هایقدیمی باشگاه همچون فرانک ریبری و آرین روبن را دنبال کنند؟ اکنون این امیدواری رو به کاهش است.

 

گنابری همچنان به دنبال بازگشت به فرم قوی خود پس از سال 2020 و بردن سه گانه است. اگرچه او کمی قبل از جام جهانی به بالاترین حد خود رسید، در سال جدید او تنها دوگل بثمر رسانده است. سفر خودجوش او به هفته مد پاریس به این موارد اضافه شد که ناگلزمن و رؤسای تیم همچون صالیحمیدزیچ را ناراحت کرد.

 

از طرف دیگر سانه با تلاش زیاد در پرس تیم، یکی دو امتیاز مثبت به دست آورد. اما تصمیم ناگلزمن قبل از دوئل با یونیون برای قراردادن بازیکن سابق شالکه روی نیمکت برای دومین بازی متوالی نیز اشاره ای به عدم رضایت برای این ستاره بود که در سال 2020 با مبلغ 50 میلیون یورو توسط منچسترسیتی به خدمت گرفت. همانطور که SPORT1 اخیرا گزارش داد، سرمربی بایرن به طور فعال در ژانویه به دنبال مذاکره با سانه بود تا از او تعهد و جدیت بیشتری بخواهد. این بازیکن چپ پا حتی عصرها علاوه بر جلسات تیمی برای تمرین انفرادی در زابنر اشتقاسه حاضر می شد.

 

سانه نتوانست آمار ده گل و شش پاس گل خود را و عملکردهای گاهاً فوق‌العاده‌اش از نیم فصل اول را در شروع بوندسلیگا تکرار کند. سانه از ابتدای سال تاکنون دو گل به ثمر رسانده است یکی در برد 4-0 مقابل ماینتس در جام حذفی، یکی در تساوی 1-1 مقابل فرانکفورت در لیگ. این برای بازی در بایرن مونیخ کافی نیست. علاوه بر این، جا ماندن از اتوبوس تیم قبل از بازی خارج از خانه در بوروسیا مونشن گلادباخ دقیقاً اعتماد به نفس او رااز بین برد گرچه ناگلزمن تاکید کرد که او در درجه اول بازیکنانش را با عملکرد ورزشی آنها می سنجد. 

 

طبق اطلاعات SPORT1، با این حال، سانه با عصبانیت و ناراحتی نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد، زیرا او یک دقیقه قبل از خروج رسمی اعلام شده در محل ملاقات حاضر شده بود، اما مدیر تیم، کاتلین کروگر، قبلاً به راننده دستور حرکت داده بود. خبر خوب برای ناگلزمن این است که خط حمله او حتی بدون این دو هم برای فاز داغ فصل آماده به نظر می رسد.

منبع