بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
شانس کم بایرن مونیخ برای جذب ویکتور اوسیمن در تابستان آتی

شانس کم بایرن مونیخ برای جذب ویکتور اوسیمن در تابستان آتی

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ امیدوار است ویکتور اوسیمن برای یک فصل دیگر در ناپولی باقی بماند و سپس برای جذب او اقدام کنند.

ویکتور اوسیمن همراه با ناپولی، در حال سپری کردن فصل فوق العاده‌ای هستند و این مهاجم با عملکرد عالی خود، توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است.

به گزارش فلوریان پلتنبرگ از اسکای آلمان، این احتمال وجود دارد نمایندگان ویکتور اوسیمن و بایرن مونیخ با یکدیگر ملاقات کنند. مدیران بایرنی از نقاط قوت این ستاره نیجریه‌ای به خوبی آگاهند و اوسیمن حتی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پارسال نیز به بایرن مونیخ پیشنهاد شد اما این موضوع هیچ‌گاه شکل جدی به خود نگرفت. برای تابستان پیش رو نیز به احتمال زیاد نباید موضوع انتقال این بازیکن به بایرن جدی شود زیرا از نظر باواریایی‌ها هزینه آن خیلی بالا است. قیمت اوسیمن 24 ساله بیش از 100 میلیون یورو خواهد بود که به آن باید حقوق بالایش را هم اضافه کرد. هر چند که اولی هونس رئیس افتخاری باشگاه، اخیراً احتمال انجام یک انتقال 100 میلیون یورویی را رد نکرده است.

بیش‌تر بخوانید:

اولی هونس: می‌توان تصور کرد بایرن مونیخ روزی برای خرید یک بازیکن، 100 میلیون یورو هزینه کند 
مدیر ناپولی: عجله ای برای تمدید قرارداد کواراتسخلیا و اوسیمن نداریم

خود اوسیمن نیز با وجود اینکه رویای بازی در لیگ برتر انگلیس را دارد، دوست دارد به بایرن مونیخ بپیوندد اما از این موضوع چیزی در نخواهد آمد. به خصوص آنکه بایرنی‌ها مدتی پیش قرارداد اریک ماکسیم چوپوموتینگ را تا سال 2024 تمدید کردند و همراه با سادیو مانه، توماس مولر و ماتیس تل برای پست مهاجم‌شان در فصل آینده برنامه ریزی کرده‌اند. اما اگر اوسیمن یک فصل دیگر در ناپولی بماند، اوضاع در تابستان 2024 می‌تواند تغییر کند. قرارداد این بازیکن با ناپولی در 2025 به اتمام می‌رسد و در آن زمان وارد آخرین سال قراردادش با پارتنوپی شده است. در حال حاضر منچسترسیتی، منچستریونایتد، چلسی و پاری سن ژرمن از باشگاه‌های اصلی علاقه‌مند به اوسیمن هستند. شیاطین سرخ در کنار چلسی، به طور خاص در پی جذب اوسیمن هستند زیرا سبک بازی او با تفکرات اریک تن هاخ هم‌خوانی دارد.

 

یک شگفتی نقل و انتقالاتی دیگر از سوی حسن صالح حمیدزیچ و بایرن مونیخ؟
حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن مونیخ در پنجره نقل و انتقالات تابستانی گذشته با جذب سادیو مانه و ماتیاس دلیخت، ثابت کرد که بایرن مونیخ توانایی انجام چنین انتقال‌هایی را دارد. در مونیخ همچنین در حال بررسی انتقال احتمالی هری کین در صورتی که تمایلی به تمدید قراردادش با تاتنهام نداشته باشد، هستند. کاپیتان تیم ملی انگلیس نیز از فصل آینده وارد آخرین سال قراردادش با اسپرز خواهد شد. موضوع کین هنوز کنار گذاشته نشده و در زابنر اشتغاسه (محل مقر باشگاه بایرن مونیخ) روی میز مدیران این باشگاه قرار دارد.

منبع