بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
خبرچین در رختکن بایرن مونیخ؛ یولیان ناگلزمان: این خیلی مرا اذیت می‌کند

خبرچین در رختکن بایرن مونیخ؛ یولیان ناگلزمان: این خیلی مرا اذیت می‌کند

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یولیان ناگلزمان از وجود خبرچین در تیمش بسیار عصبانی است.

به تازگی شخصی از رختکن و داخل بایرن مونیخ، اطلاعات تاکتیکی و برخی یادداشت‌ها را به رسانه‌‌ها داده است که باعث شده شاهد حواشی جدیدی پیرامون اف سی هالیوود باشیم.

یولیان ناگلزمان نیز به تازگی در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل بایرلورکوزن به این موضوع واکنش نشان داده و ضمن انتقاد شدید از خبرچین رختکن بایرن مونیخ به رسانه‌هایی که این اطلاعات را منتشر کرده‌اند هم تلنگر زده است.

 

به نقل از اشپورت آینس، ناگلزمان در مورد لو رفتن برگه‌های تاکتیکی و برنامه‌هایش از سوی نشریه بیلد، گفت:

این مرا اذیت می‌کند. شخصی که چنین چیزی را لو می‌دهد اگر قصدش آسیب زدن به من باشد، در کنار من به تک تک بازیکنان نیز آسیب می‌رساند و این حرکت جوانمردانه‌ای نیست. پیدا کردن خبرچین کار بسیار بسیار پیچیده‌ای است. برای من اهمیت دارد که بتوانم به خودم در آینه نگاه کنیم اما این شخص نمی‌تواند به راحتی چنین کاری را انجام دهد. من خیلی در این‌باره فکر کردم و از خودم می‌پرسم هدف کسی که چنین چیزی را لو می‌دهد، چیست؟ به چه چیزی امیدوار است؟ انگیزه این فرد برای من مشخص نیست زیرا کسی برای چنین اطلاعاتی 50,000 یورو نمی‌پردازد و فکر نمی‌کنم به خاطر دلایل مالی بوده باشد. اما به هر حال، تیم از این طریق ضربه خواهد خورد.

 

ناگلزمان در مورد عواقبی که در انتظار رسانه‌های پخش کننده این اطلاعات است، گفت:

من با کسانی که چنین چیزی را منتشر می‌کنند، از این پس کم‌تر و کم‌تر صحبت خواهم کرد. به عنوان یک روزنامه نگار، فکر نمی‌کنم انجام آن خوب باشد و این کارشان بدتر از کسی است که اطلاعات را لو داده است.

 

با این حال ناگلزمان نگران نیست که لو رفتن این اطلاعات بتوانند در آینده، دردسار ساز شوند. او گفت: 

این مربوط به نوع و شکل تمریناتی که داشتیم، نبود و بلکه تنها برنامه ما برای بازی مقابل بوخوم بود. این اصول اولیه برنامه‌ها و تاکتیک‌های ما نیست. بنابراین چنین چیزهایی را نمی‌توان از آن رمزگشایی کرد. نگرانی از این بابت ندارم.

منبع