بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
فلیک: برای یورو 2024 باید تیم خوبی داشته باشیم و نیاز داریم به بازیکنان جدید فضا بدهیم

فلیک: برای یورو 2024 باید تیم خوبی داشته باشیم و نیاز داریم به بازیکنان جدید فضا بدهیم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، گویا هانسی فلیک قصد دارد نسل جدیدی را در تیم ملی آلمان برای یورو 2024 آماده کند.

روز گذشته لیست تیم ملی آلمان برای بازی‌های دوستانه ماه مارس مقابل بلژیک و پرو منتشر شد که در آن جای خالی نام بسیاری از بازیکنان بزرگ به چشم می‌خورد.

آنتونیو رودیگر، ایلکای گوندوعان، لروی سانه و نیکلاس زوله از جمله این غایبان بودند اما همچنین شاهد چهره‌هایی جدیدی در تیم ملی آلمان بودیم که برای اولین بار دعوت می‌شوند، مرگیم بریشا از آگزبورگ و یوشوا واگنومن از اشتوتگارت از اسامی غافلگیر کننده لیست فلیک هستند.

 

به نقل از کیکر، هانسی فلیک در مورد بازیکنانی که به اردوی تیم ملی آلمان دعوت کرده، گفت:

 با توجه به برگزاری یورو 2024 در آلمان، برای ما مهم است که بتوانیم یک تیم خوب برای این رقابت‌ها داشته باشیم. برای این کار به جایگزین‌هایی نیاز داریم. باید آن‌ها را پیدا کنیم، ارتقای‌شان دهیم و زمان لازم در اختیارشان بگذاریم. ما معتقدیم باید به بازیکنان جدید فضا بدهیم که نه تنها در تمرینات بلکه در بازی‌ها نیز خود را نشان دهند. ما هر یک از بازیکنان را آنالیز کردیم و بررسی کردیم که در آینده چه چیزی می‌توانند به ما بدهند. وولف در حال حاضر عملکرد عالی در دورتموند دارد و توانست این را به دست بیاورد. از طرف دیگر واگنومن در اشتوتگارت چندان بازی نمی‌کند اما او دفاع راستی است که توانایی بازی در سمت چپ را هم دارد. او کسی است که نقش خود را به شیوه‌ای بسیار مدرن ایفا می‌کند. همین امر در مورد بریشا و شاده نیز صدق می‌کند.

 

فلیک در مورد مرگیم بریشا مهاجم آگزبورگ، گفت:

 من واقعاً مرگیم را به دلیل سبک بازی‌اش دوست دارم. امیدوارم او بتواند آنچه را که در آگزبورگ نشان می‌دهد را نیز به ما نشان دهد و با اطمینان کارهایی را که به خوبی می‌تواند انجام دهد، در اینجا هم تکرارشان کند. 

 

فلیک در مورد دعوت نشدن کسانی مانند سانه، رودیگر و گوندوعان، گفت: 

 این ربطی به عملکردشان ندارد. معقتدم هر کسی را که اکنون کنار گذاشته‌ایم، کیفیت فوق العاده‌ای دارد. یک تیم با داشتن یک هسته ثابت رشد می‌کند اما ایجاد تاثیرات جدید نیز مهم هستند.

 

فلیک در مورد کاپیتان تیم ملی آلمان در بازی‌هایش پیش رو، گفت:

 از بین بازیکنان تیم، کیمیش بازیکنی است که بیش‌ترین بازی ملی را دارد بنابراین او به عنوان کاپیتان، تیم را در زمین هدایت خواهد کرد.

منبع