بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شرایط خامس برای ادامه حضور در بایرن مونیخ نامشخص است و او احتمالا در این تیم ماندنی نخواهد بود.

خامس در حال حاضر به صورت قرضی از رئال مادرید به بایرن مونیخ پیوسته ولی در پایان فصل و با اتمام قرارداد قرضی دو ساله اش، به رئال بازخواهد گشت. بایرن می‌تواند با فعال کردن بندی در قرارداد، او را به صورت دائمی خریداری کند ولی به نظر نمی‌رسد که باشگاه مونیخی تمایلی به دائمی کردن قرارداد ستاره کلمبیایی داشته باشد.

خامس پیش از انتقال به بایرن قراردادش را تا 2021 با رئال تمدید کرد و هدف اول او در صورت جدایی از بایرن ادامه فوتبالش در رئال است اما شاید سران رئال بازهم پروژه انتقال او به تیمی دیگر را مدنظر قرار دهند.

در این بین گفته می شود که یوونتوس علاقه خاصی برای جذب ستاره کلمبیایی دارد. برای این منظور آنها روی رونالدو نیز حساب باز کرده اند. طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، رونالدو اخیرا در تماس با خامس به وی گفته است که در یوونتوس منتظر اوست و اگر در بایرن ماندنی نشد، برای پیوستن به یووه تردید نکند.

جالب اینکه رونالدو دو ماه پیش در مصاحبه خود با رسانه های ایتالیایی و در واکنش به شایعات علاقه یووه به جذب خامس، آسنسیو و ... گفته بود که با احترام به آنها، یووه به بازیکن جدید نیاز ندارد. او البته در ادامه ضمن تمجید از مارسلو به نوعی اشاره کرده بود که تنها دوست دارد ستاره برزیلی را در یوونتوس ببیند اما گویا اکنون نظرش تغییر کرده و با توجه به خاطرات خوبش از خامس در زمان حضور این دو در رئال، حالا مشتاق است تا دوباره با ستاره کلمبیایی هم تیمی شود.

منبع
برچسب ها: کریستیانو رونالدو خامس رودریگس یوونتوس رئال مادرید نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.