به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس قبل از بازی با شالکه حاضر شده است.

تیم فوتبال بایرن مونیخ در یکی از دیدار های حساس این هفته فوتبال آلمان به مصاف تیم شالکه می رود. سرمربی باواریایی ها که این روز ها به خاطر نتایج تیمش تحت فشار است، در مورد این بازی صحبت کرده است.

به نقل از اسپورت وان، وی گفته است:

“ در بازی مقابل هرتا، آن ها دو شوت زدند و دو گل به ثمر رسید و ما خیلی اذیت شدیم. از طرف دیگر اما ما بازی خوبی ارائه دادیم اما پاس کاری هایمان آنطور که من انتظار داشتم نبود. در کل اما ما در طول 120 دقیقه خوب بازی کردیم. هر بازیکنی ممکن است اشتباه کند. اگر دفاع های وسط و دروازه بان اشتباه کنند توپ به گل ختم می شود اما نباید بعد از اشتباه انگشت ها را به سمت یک نفر بگیریم. ژروم اشتباه می کند، سوله اشتباه می کند و متس هوملس هم همینطور؛ اما همه آن ها بازیکنان من هستند.
 

“ در حال حاضر هیچ مصدوم جدیدی نداریم. در مورد نویر هم باید بگویم که همیشه بازیکنان تصمیم آخر را در مورد مصدومیت می گیرند.اگر بازیکن تایید بکند که می تواند بازی کند، سرمربی و دکتر هم این کار را انجام می دهند. من نمی توانم در مورد مصدومیت نویر دقیق صحبت کنم. مصدومیت او از ناحیه دست است و پزشکان باید نظر بدهند. نمی دانم دقیقا چه زمانی در تمرینات این اتفاق برایش رخ داد اما پنجشنبه گذشته ما تمرینات سختی برای گلزنی داشتیم و آن روز هم اثری از درد در او نبود، فردایش اما این مشکل پیش آمد.
 

وی در مورد تیم گلادباخ گفت:

“ من آن ها را در تیم های حاضر در کورس قهرمانی به حساب می آوردم. آن ها تیم خوبی هستند و بسیار عالی بازی می کنند. از طرف دیگر مکس ابرل و دیتر هکینگ در کارشان عالی اند.
 

وی در مورد هامس رودریگز هم گفت:

“ او فوتبالیست بسیار خوبی است که همیشه می خواهد بازی کند و ما سعی کردیم پس از مصدومیتش او را جوری به کار بگیریم. اکنون شما می توانید ببینید که فرم او در حال بازگشت است. اگر بتواند قابلیت های فوتبالی اش را با تاکتیک و تکنیک به کار گیرد، درست به مانند آنچه در بازی مقابل هرتا کرد، عالی است.
 

او از روبن هم صحبت کرد:

“ او می خواهد 100 درصد تمام درد هایش برطرف شود تا بتواند به بالاترین سطح آمادگی برسد و هنوز این امر محقق نشده است.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ شالکه بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.