بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
دیدار نمایندگان بایرن مونیخ با دکلان رایس و پدرش

دیدار نمایندگان بایرن مونیخ با دکلان رایس و پدرش

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، توماس توخل شخصا با ستارۀ وست‌هم و پدر او در لندن ملاقات کرده است.

سرمربی بایرن مونیخ برای تقویت تیمش در فصل آیندۀ رقابت‌های بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا حساب ویژه‌ای بر روی دکلان رایس، ستارۀ تیم وست‌هم باز کرده است. به گزارش سایت بیلد آلمان، نمایندگان بایرن مونیخ، هفتۀ گذشته با دکلان رایس و پدرش که به عنوان مشاور او کار می‌کند، در لندن جلسه‌ای را برگزار کرده‌اند.

بر اساس گزارش‌ها، این جلسه 90 دقیقه با حضور سرمربی بایرن، توماس توخل، مدیر فنی مارکو نپه و مدیر ورزشی سابق این باشگاه، حسن صالح حمیدزیچ برگزار شده است. این یک جلسه مقدماتی بوده که بین طرفین به خوبی پیش رفته است. رایس آماده پیوستن به بایرن از وست‌هم است و پیش از این نیز با توخل صحبت کرده بود. توخل از مدت‌ها پیش به جذب رایس برای محکم‌تر کردن کمربند خط هافبک تیم‌اش علاقه داشته و این موضوع را بارها با مدیران بایرن در میان گذاشته است.

سرمربی بایرن مونیخ که شیفتۀ بازی این هافبک 24 سالۀ انگلیسی است، نمی‌خواهد به ‌هیچ‌وجه در رقابت برای جذب او شکست بخورد و به همین خاطر بایرن حاضر است کل مبلغ مربوط به انتقال این بازیکن که نزدیک به 100 میلیون یورو است را پرداخت نماید. با انتقال احتمالی دکلان رایس به بایرن مونیخ، یوسوا کیمیش می‌تواند جلوتر بازی کند و ویژگی‌های هجومی خود را در تیم بهتر به نمایش بگذارد. علاوه‌ بر بایرن مونیخ، آرسنال و منچستریونایتد نیز به خرید ستاره چکش‌ها علاقه دارند.

منبع