بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
با وجود تلاش‌های توخل، رایس همچنان تمایل دارد راهی آرسنال شود

با وجود تلاش‌های توخل، رایس همچنان تمایل دارد راهی آرسنال شود

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ حاضر است برای خرید دکلان رایس رکورد نقل و انتقالاتی خود را جابه‌جا کند.

دکلان رایس یکی از بازیکنان گران‌قیمت پنجره تابستانی خواهد بود. توماس توخل و بایرن مونیخ حاضر هستند برای جلوگیری از پیوستن هافبک انگلیسی به آرسنال، 85 میلیون پوند به وست‌هم پرداخت کنند. 

به گزارش تایمز؛ توماس توخل دکلان رایس را هافبک شماره 6 ایده‌آلی می‌بیند و برای جلوگیری از پیوستن او به آرسنال، به رایس تضمین داده است که خط هافبک بایرن مونیخ را حول محوریت او خواهد ساخت. با وجود پیشنهاد ارزشمند باواریایی‌ها، دکلان رایس همچنان آرسنال و میکل آرتتا را ترجیح می‌دهد. یکی از دلایل هافبک انگلیسی برای پیوستن به آرسنال، بی‌نیازی خانواده او از تغییر شهر و خانه زندگی‌شان است.

توخل و رایس به صورت تلفنی صحبت‌هایی با هم داشته‌اند. سرمربی آلمانی به رایس گفته است او را در پشت بازیکنانی مثل جمال موسیالا، توماس مولر و لروی سانه به کار خواهد گرفت. توخل هافبک‌های فعلی بایرن مونیخ را مناسب سیستم‌ بازی خود نمی‌بیند و معتقد است یوسوا کیمیش به عنوان بازیکن شماره 6 بیش از حد ویژگی‌های تهاجمی دارد و رایس می‌تواند از لحاظ تدافعی بیش‌تر به تیم کمک کند. توماس توخل در جریان تماس تلفنی، به رایس قول داده است او را تبدیل به ستاره بایرن مونیخ خواهد کرد. 

منبع