بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
رویای توخل برای جذب ستاره برزیلی بارسلونا

رویای توخل برای جذب ستاره برزیلی بارسلونا

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، توماس توخل، سرمربی بایرن مونیخ، علاقه بسیار زیادی به جذب رافینیا دارد و امیدوار است این بار بتواند با او همکاری کند.
رافینیا سال گذشته حاضر نشد پیشنهاد چلسی را بپذیرد چون مشتاق پوشیدن پیراهن بارسلونا بود و در نهایت هم به این باشگاه پیوست. 

توخل در آن زمان هدایت چلسی را برعهده داشت و به مالکان این باشگاه اصرار کرده بود که این بازیکن را به خدمت بگیرند اما آنها موفق نشدند و حالا به نظر می‌رسد که او همچنان علاقه زیادی به همکاری با این ستاره برزیلی دارد. 

شایعات بسیاری درباره احتمال جدایی او از بارسلونا به گوش می‌رسد و بعضی این بازیکن را یکی از گزینه‌های این باشگاه برای فروش در تابستان پیش رو به منظور هموار کردن شرایط برای بازگشت لیونل مسی می‌دانند. 

رسانه‌های آلمانی از رافینیا به عنوان بازیکن رویایی توخل نام می‌برند و حتی مدعی شده‌اند که این مربی آلمانی حاضر است بنجامین پاوارد را که اعلام کرده تمایلی به تمدید قراردادش در بارسا ندارد با رافینیا معاوضه کند. 

با این حال، مدیران بایرن هنوز تصمیمی قطعی در این زمینه نگرفته‌اند و مشخص نیست که آیا این باشگاه شرایط جذب این ستاره مدنظر توخل را دارد یا او باز هم موفق به همکاری با این بازیکن نخواهد شد.

منبع