بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فردا شب (سه شنبه) تیم های لیورپول و بایرن مونیخ در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند.

به نقل از لیورپول اکو، یورگن کلوپ، سرمربی باشگاه لیورپول ابتدا در خصوص خط دفاع تیمش گفت:

“ شما می خواهید ترکیب تیمم را بچینید؟ در مورد لوورن باید ببینیم چه پیش می آید. روز گذشته او تمرین مشخصی داشت. باید ببینیم واکنشش تا روز بازی چگونه خواهد بود. بله می دانم اگر فابینیو مدافع میانی تیمم روبروی بایرن مونیخ باشد، کارش آسان نخواهد بود ولی این بستگی دارد که ما به طور کلی چگونه در زمین دفاع کنیم. داریم روی این مسئله کار می کنیم زیرا برای کیفیت بایرن مونیخ احترام زیادی قائلیم.
 

وی ادامه داد:

“ ما بازی به بازی پیش می رویم. اکنون تمرکزمان روی بایرن مونیخ است و اصلا راجع به بازی بعد از آن (با منچستریونایتد) فکر نمی کنیم. ماه های سختی را تاکنون سپری کرده ایم و در واقع این همیشه دشوار است. ما نیز باید همیشه آماده مبارزه و رقابت باشیم. بایرن مونیخ 6 سال پیاپی قدرت اول بوندس لیگا بود و اکنون کاملا مشخص است سال سختی را سپری می کنند. البته هنوز چیزی در بوندس لیگا مشخص نشده و آنها در اروپا نیز حذف نشده اند.
 

سرمربی لیورپول تصریح کرد:

“ مردم زیادی در آلمان لیورپول را به عنوان احساسی ترین باشگاه دنیا می شناسند. پس اجازه دهید کنار هم از این مسابقه لذت ببریم. تا به امروز شاید ما بیش از چیزی که مردم انتظار داشته اند نتیجه گرفته ایم و شاید مردم انتظار بیشتری از بایرن مونیخ تا کنون داشته اند ولی باید بگویم که هردو تیم در شرایط مشابهی هستند.
 

کلوپ اضافه کرد:

“ اینکه بازی رفت در آنفیلد و برگشت در آلمان است، اهمیتی ندارد. ما با منچسترسیتی نیز سال گذشته اولین بازی مان را در خانه سپری کردیم. وقتی دو تیم خوب با هم مسابقه می دهند، اینکه کدام یک در بازی برگشت میزبان باشد، تصمیم گیرنده تیم صعود کننده نیست. دو مرحله بازی وجود دارد و ما روی هر دو 100 درصد تمرکز خواهیم کرد. اکنون زمان آن است که در خانه بهترین عملکردمان را نشان دهیم.
 

سرمربی قرمزها تاکید کرد:

“ یک تعطیلات کوتاه داشته ایم و از آن برای کار روی چیزهای زیادی از جمله مسائل تاکتیکی و آمادگی جسمانی استفاده کردیم. اینکه در ریتم بازی باشیم یا استراحت کنیم کدام بهتر است؟ مطمئن نیستم. شاید فردا شب جواب این سوال را بگیرید.
 

وی در خصوص مصدومان ادامه داد:

“ اکنون نمی توانم 100 درصد چیزی را بگویم. هنوز دوشنبه است و سه شنبه تقریبا همه چیز مشخص خواهد شد. وینالدوم تمرین خوبی داشت و شکیری نیز به همین شکل بود. این تمام چیزی است که می توانم بگویم.
 

کلوپ در مورد حضور دو شاگرد سابق خود یعنی روبرت لواندوفسکی و متس هوملس در بایرن مونیخ اضافه کرد:

“ هردو بازیکنانی فوق العاده هستند. باید سپاسگزار باشم زیرا بدون آنها دوران حرفه ای من به شکل فعلی رقم نمی خورد. همه ما از داشتن چنین بازیکنانی سود بردیم. اولین دیدار و مکالمه ام با هردو را به یاد دارم. این بخشی از زندگی ام است

منبع
برچسب ها: یورگن کلوپ لیورپول لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.