بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوتار ماتئوس معتقد است ضعیف‌تر قلمداد شدن بایرن مونیخ در مقایسه با لیورپول در دیدار امشب دو تیم در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان، به سود بایرن تمام خواهد شد.

بایرن مونیخ کمتر به اینکه در یک بازی تیم ضعیف‌تر میدان قلمداد شود عادت دارد ولی امشب باواریایی‌ها در حالی در بندر لیورپول به مصاف تیم قرمزپوش این شهر می‌روند که به اعتقاد لوتار ماتئوس، اسطوره فوتبال آلمان و بایرن مونیخ، این وضعیت می‌تواند به نفع آنها تمام شود.

 

ماتئوس در مطلبی که برای وبسایت اسکای آماده کرده در این باره نوشت:" به اعتقاد من بایرن در بازی مقابل لیورپول مزیتی روانی دارد که واقعا مهم است و نباید دست‌کم گرفته شود. برای اولین بار بعد از بازی نیمه‌نهایی فصل گذشته چمپیونزلیگ، مقابل رئال مادرید، بایرن در یک بازی به عنوان تیم ضعیف‌تر در نظر گرفته می‌شود. یعنی برای اولین بار است که حریف بایرن تحت فشار بیشتری قرار می‌گیرد".

 

لوتار ماتئوس در ادامه نوشت:" به لطف درخشش خارق‌العاده یورگن کلوپ به عنوان سرمربی، انتظار از لیورپول بسیار بالا است. کلوپ به لطف سبک فوتبالی، سیاست‌های نقل و انتقالاتی، جوی که در باشگاه بوجود آورده و کیفیتی که تیمش در زمین نشان می‌دهد کاری کرده که تمام دنیا بار دیگر از لیورپول صحبت می‌کند".

 

در ادامه یادداشت ماتئوس چنین می‌خوانیم:" لیورپول حالا به بخت قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان تبدیل شده و این فشار روانی بر این تیم را افزایش خواهد داد چون انتظار از این تیم بسیار بالا است. مزیت بایرن مونیخ همین است چون عده کمی انتظار دارند بایرن مونیخ از این مرحله صعود کند". 

منبع
برچسب ها: لوتار ماتئوس لیورپول لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.