بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
دیویس یا امسال تمدید می‌کند یا سال بعد می‌رود

دیویس یا امسال تمدید می‌کند یا سال بعد می‌رود

بایرن مونیخ در صورت به بن بست رسیدن مذاکرات برای تمدید قرارداد آلفونسو دیویس او را سال آینده می‌فروشد.نقشه بایرن برای ستاره‌ای که رئال هوایی‌اش کرد!
آلفونسو دیویس یکی از گزینه‌های اصلی رئال مادرید برای تقویت دفاع چپ محسوب می‌شود و باشگاه بایرن مونیخ در واکنش به این موضوع قصد دارد هر چه سریع‌تر قرارداد ستاره کانادایی‌اش را تمدید کند.

به گزارش ESPN بایرنی‌ها می‌خواهند مذاکره با بهترین بازیکن حال حاضر امریکای شمالی را با جدیت بیشتری آغاز کنند. آنها البته شانس کمی برای جلب رضایت دیویس دارند چرا که این مدافع کانادایی ابایی از ابراز علاقه نسبت به حضور در رئال مادرید ندارد.

به این ترتیب ممکن است قهرمان فصل گذشته بوندس لیگا علی رغم میل باطنی مجبور به فروش دیویس شود. بایرنی‌ها قصد دارند در صورتی که عدم توافقشان با این بازیکن قطعی شود فروش او را در سال 2024 در دستور کار قرار دهند چرا که نمی‌خواهند دیویس را مجانی از دست بدهند.

یکی از نکات جالب توجه در مورد دیویس این است که او پیش از انتقال به بایرن مونیخ در آستانه پیوستن به بارسلونا قرار داشت اما در نهایت ماریا بارتومئو و دیگر اعضای هیئت مدیره باشگاه اسپانیایی دیویس را به خاطر ملیتش رد کرده بودند.

البته بدون توجه به موضوعات نقل و انتقالاتی بایرن و دیویس خود را آماده شروع فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا می‌کنند؛ جایی که آنها باید در گام اول به مصاف منچستریونایتد با هدایت اریک تن هاخ بروند.

منبع