بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
چهار بازیکنی که با انتخاب ناگلزمان بیشترین سود را می برند

چهار بازیکنی که با انتخاب ناگلزمان بیشترین سود را می برند

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، چهار بازیکن با انتخاب شدن ناگلزمن بعنوان سرمربی تیم ملی آلمان بیشترین سود را برده اند.
جولیان ناگلزمن سرمربی جدید تیم ملی است. چهار بازیکن در حال حاضر می توانند خود را برنده این انتخاب بدانند:

 

مارک آندره تراشتگن اخیراً در غیاب مانوئل نویر شماره یک می پوشید. بازگشت کاپیتان قدیمی به دلیل شکستگی پایش به هر حال نامشخص است. با این حال، اکنون تقریبا غیرممکن به نظر می رسد که نویر به دلیل انتصاب ناگلزمن، در صورت بازگشت کامل به قدرت قبلی خود، به تیم ملی بازگردد. پس از اخراج تونی تاپالوویچ، مربی دروازه بانان و دوست نویر از بایرن در ابتدای سال، اختلاف بسیار بزرگی بین ناگلزمن و نویر وجود داشته است.

 

ایلکای گوندوگان هانسی فلیک اندکی قبل از اخراج، ستاره بارسلونا را به عنوان کاپیتان جدید تیم ملی منصوب کرد. با کمال تعجب، ناگلزمان مستقیماً این انتخاب را تأیید کرد. 

من این تصمیم را همچنان تایید می کنم.  من به ایلکای به عنوان یک بازیکن و یک شخصیت کاملاً متقاعد هستم. گوندوگان می تواند احساس قدرت و راحتی کند.

 

جاشوا کیمیچ هانسی فلیک اخیراً کیمیچ رابا مایکل جردن مقایسه کرده بود . گاهی اوقات این بازیکن جاه طلب 28 ساله بیرون می نشست و گاهی اوقات او در دفاع سمت راست بازی می کرد. گوندوگان نیز از او در سلسله مراتب کاپیتانی عبور کرد. کیمیچ در دوران حضورشان در بایرن، رابطه بسیار خوبی با ناگلزمن داشت و بازوی سمت راست او در پست مورد علاقه اش در هافبک شده بود.

 

تیمو ورنر مانند کیمیچ، فلیک در ابتدا به ورنر تکیه کرد، اما به طور فزاینده ای اعتماد خود را پس گرفت. اخیراً، مهاجم خارج از فرم حتی برای تیم ملی انتخاب نشده بود. ورنر بهترین فصل خود را در لایپزیگ زیر نظر ناگلزمن پشت سر گذاشت. او در فصل 2019/2020 در 45 بازی 34 گل به ثمر رساند و 13 پاس گل داد. شاید مربی سابقش بتواند باز هم چنین عملکردی را از او بگیرد.

منبع