بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
پیشنهاد دیوانه کننده بیلد: تل را آلمانی کنید!

پیشنهاد دیوانه کننده بیلد: تل را آلمانی کنید!

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رسانه بیلد برای برطرف کردن بزرگترین صعف مانشافت پیشنهادی عجیب به فدراسیون آلمان داد.

کلوزه و گومز آخرین مهاجمین با کیفیت ژرمن ها بودند و با خداحافظی آنها، مانشافت چندسالیست از نبود یک تمام کننده رنج می برد. 

در همین رابطه رسانه بیلد پیشنهادی دیوانه کننده به فدراسیون فوتبال آلمان و شخص رودی فولر کرد:"

 می خواهم یک ایده جسورانه به فدراسیون آلمان پیشنهاد کنم که باعث می شود آنها آلمان به جستجوی خود برای یک مهاجم واقعی، پایان دهند. رودی فولر از این پس باید برای ماتیس تل بجنگد و او را آلمانی کند. تو قبلاً در مارسی و فرانسه بازی کرده ای و همه ترفندها را می دانی که چطور غیرممکن ها را ممکن کنی. 

ماتییس تل در مونیخ احساس راحتی می کند و مدتهاست که به یکی از طرفداران بایرن تبدیل شده است. اگر تل به طور ناگهانی در فوتبال آلمان ظاهر شود، بهترین هدیه برای یولیان ناگلزمن سرمربی جدید خواهد بود. این ناگلزمن بود که یک سال پیش به خرید او کمک کرد و گفت: «تل می‌تواند به یکی از بهترین مهاجمان تبدیل شود. یک روز او می تواند 40 گل در یک فصل به ثمر برساند.

 نکته خوب این است که والدین تیل اهل جزیره گوادلوپ در دریای کارائیب هستند. تل یک شهروند اتحادیه اروپا است که می تواند بدون تردید برای تابعیت مضاعف درخواست دهد. پس زود باش رودی، همه چیز به تو بستگی دارد. پدر و مادر تل در آلمان راحت هستند، او خودش آلمانی را روان صحبت می کند و چندی پیش به دلیل دعوت نشدن به مسابقات قهرمانی زیر 21 سال فرانسه ناراحت بود، بنابراین او قطعاً به فکر پوشیدن لباس سیاه و سفید است. و در آینده با توجه به زمان کافی، می توان انتظار داشت که او سرود ملی آلمان را با اشتیاقی بیشتر از بسیاری از بازیکنان ملی پوش که اکثر آنها فقط لب های خود را در سکوت تکان می دهند، بخواند.

 تل بازیکنانی کنارش دارد که او را دوست دارند، در تیمی حضور دارد که در آن به عنوان یک فرد در حال پیشرفت است. او تمجید کین و سانه را برانگیخته، جمال موسیالا را برادری توصیف می کند که همیشه به او کمک می کند. خوب رودی عزیز. اکنون باید کاری انجام دهید. اگر حتی یک شانس کوچک وجود دارد که تل به DFB بیاید، باید از آن به نفع فوتبال آلمان استفاده کنید.

منبع