به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رالف رانگینک صحبت های منتشر شده درباره آینده تیمو ورنر در رسانه های آلمان را رد می کند.

اشپورت بیلد و پس از آن بیلد از پیشنهاد و مذاکره بایرن مونیخ برای جذب تیمو ورنر خبر دادند. این دو نشریه مطرح آلمان مدعی شدند که حسن صالح حمیدزیچ با مدیر برنامه های تیمو ورنر دیدار داشته و بایرن مونیخ دو طرح و برنامه برای جذب مهاجم لایپزیش ریخته است. بایرنی ها می خواهند در تابستان پیش رو با پیشنهاد 40 میلیون یورویی برای جذب ورنر اقدام کنند و اگر پیشنهاد آن ها مورد توجه مسئولان لایپزیش قرار نگرفت تا تابستان 2020 و زمان پایان قرارداد کنونی ورنر منتظر بمانند و او را به عنوان بازیکن آزاد جذب کنند.

رالف رانگنیک مدیر ورزشی و سرمربی لایپزیش در کنفرانس خبری قبل از بازی با نورنبرگ و درباره این اخبار گفت:

“ سناریویی که مطرح شده و می گویند تیمو ورنر تابستان 2020 به صورت بازیکن آزاد لایپزیش را ترک می کند واقعیت ندارد. ورنر اگر تا تابستان قراردادش را تمدید نکند به فروش می رسد. باشگاه آماده ست تا در صورتی که ورنر حاضر به تمدید نشود و با فروشش مخالفت کند تا منتظر اتمام قرارداد بماند او را مجازات کند. اگر ورنر خواهان ترک لایپزیش است باشگاه های دیگر در تابستان می توانند برای خرید او اقدام کنند.
 

دیتریش ماتشیتش، مالک کمپانی ردبول و باشگاه آر بی لایپزیش هم در مصاحبه ای اعلام کرد در صورتی که ورنر بخواهد منتظر اتمام قراردادش بماند و پس از آن به صورت بازیکن آزاد به بایرن مونیخ بپیوندد یک سال سکونشین خواهد شد.

منبع
برچسب ها: رالف رانگنیک تیمو ورنر نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.