بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
رسمی: جوان استرالیایی به بایرن پیوست

رسمی: جوان استرالیایی به بایرن پیوست

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به گزارش رسانه های مختلف کارهای انتقال پدیده 17 ساله آدلاید یونایتد به بایرن انجام شده و این بازیکن در تابستان 2024 راهی مونیخ می شود.

نستوری ایرانکوندا با درخشش هایش در لیگ استرالیا تیم های زیادی را خواهان خودش کرد و در نهایت باواریایی ها موفق به جذب او شدند. ایرانکوندا در فوریه 2024 به سن 18 سالگی می رسد و قرار است در تابستان آتی راهی بایرن شود. او در 39 بازی خود برای آدلاید 9 گل و 2 پاس گل ثبت کرده است.

گفته می شود مبلغ اولیه برای این انتقال کمتر از 1 میلیون یورو است که در صورت انتقال ایرانکوندا به تیم اول، به 3 میلیون یورو افزایش خواهد یافت.

 

ایرانکوندا:

"خوشحالم که قراردادم را امضا کردم و به یکی از بهترین باشگاه های جهان رفتم، این یک رویا است که به حقیقت پیوسته است. من سخت تلاش کرده ام تا خانواده ام را سربلند کنم.خیلی خوب خواهد بود که بتوانم فصل را با آدلاید یونایتد ادامه دهم و تلاش کنم تا به موفقیت هایی دست پیدا کنم. من اکنون سه یا چهار سال است که در این باشگاه هستم و واقعاً از اینکه چنین موفقیتی کسب کرده ام بسیار سپاسگزارم. از روز اول اینجا محیطی دوست داشتنی و محترمانه برای من بوده و مربیان از من مراقبت کرده اند و به من خیلی چیزها یاد داده اند. هم تیمی هایم همیشه از من حمایت کرده اند و اعضا و هواداران با من بسیار مهربان بوده اند، بنابراین امیدوارم بتوانم قبل از انتقال به بایرن لطف آن ها را جبران کنم.

 

یوخن سائر، مدیر توسعه جوانان:

"ما نستوری را برای مدتی در رادار خود داشتیم و خوشحالیم که با او و آدلاید یونایتد برای انتقال در تابستان آینده به توافق رسیدیم. ما می خواهیم از مدیریت یونایتد برای گفتگوهای سازنده تشکر کنیم. نستوری یک وینگر فوق العاده سریع، یک دریبل زن قوی و تمام کننده ای عالی است . ما به پتانسیل او باور داریم و امیدواریم او گام های بعدی را با بردارد."

منبع