بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
مکس ابرل در یک قدمی بایرن مونیخ

مکس ابرل در یک قدمی بایرن مونیخ

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، انتظار می‌رود مکس ابرل مدیر ورزشی سابق لایپزیش به‌زودی به هیئت مدیره بایرن مونیخ ملحق شود.

در میان شایعات علاقه بایرن مونیخ به مکس ابرل، لایپزیش یک روز پیش از بازی حساس دو تیم در هفته ششم بوندسلیگا که در نهایت با نتیجه تساوی 2-2 به اتمام رسید، به‌طور ناگهانی مدیر ورزشی‌اش را برکنار کرد و از آن زمان تاکنون، گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال همکاری این مدیر با باواریایی‌ها بیش از پیش شده است.

به گزارش فلوریان پلتنبرگ و فیلیپ هینتس از اسکای آلمان؛ مکس ابرل به احتمال زیادی به عنوان عضوی از هیئت مدیره به بایرن مونیخ ملحق خواهد شد. انتظار می‌رود در ماه‌های دسامبر، ژانویه یا فوریه این موضوع نهایی شود. این مدیر 50 ساله نیز در حال حاضر منتظر بایرن است و به دیگر پیشنهادات، فکر نمی‌کند. از طرفی لایپزیش برای هزینه غرامت، از باواریایی‌ها طلب مبلغی کم‌تر از پنج میلیون یورو خواهد کرد.

 

دیدار اعضای هیئت نظارت بایرن مونیخ با کریستوف فرویند و توماس توخل در خصوص مکس ابرل
نشریه بیلد نیز گزارش داده اعضای هیئت نظارت بایرن مونیخ روز گذشته یک جلسه داشتند که از توماس توخل و کریستوف فرویند نیز دعوت شده بود تا در آن حضور داشته باشند و مدیر ورزشی باواریایی‌ها باید به هیئت نظارت، برنامه‌های خود را ارائه می‌داد.

با این حال به‌طور کلی، آن‌ها در این جلسه در این‌باره که آیا به فردی مانند مکس ابرل در هیئت مدیره با جایگاهی بالاتر نسبت به فرویند، نیاز دارند یا خیر، بحث کردند. البته اکثریت با این موضوع موافق بودند و اگر بین دو طرف نیز توافق حاصل شود، می‌توان گفت تنها چیز باقی مانده، اعلام رسمی این خبر است.

منبع