بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
کریستوف فرویند: قطعا در ژانویه به دنبال ژائو پالینیا هستیم؛ کیمیش بخش مهمی از تاریخ بایرن مونیخ است

کریستوف فرویند: قطعا در ژانویه به دنبال ژائو پالینیا هستیم؛ کیمیش بخش مهمی از تاریخ بایرن مونیخ است

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدیر ورزشی بایرن می‌گوید لروی سانه جزو آن دسته از بازیکنانی است که تیم می‌خواهد آینده‌اش را حول محور او بسازد.

سران بایرن مونیخ هنوز بی‌خیال جذب ژائو پالینیا نشده‌اند و می‌خواهند دوباره به دنبال او در نقل و انتقالات زمستانی بروند.

 

کریستوف فرویند، مدیر ورزشی بایرن مونیخ در مصاحبه با بیلد گفته که بایرن در نقل و انتقالات ژانویه مجددا به دنبال جذب پالینیا خواهد رفت و آنها می‌خواهند که آلفونسو دیویس در این تیم آلمانی باقی بماند. رئال مادرید به مدافع چپ کانادایی باواریایی‌ها علاقه دارد و این باشگاه سرشناس اسپانیایی به دنبال جذب اوست، اما مدیران بایرن می‌خواهند دیویس را در تیمشان حفظ کنند:

 ژائو پالینیا قطعا در لیست ما برای خرید در ژانویه حضور خواهد داشت. باشگاه در روز آخر نقل و انتقالات نهایت تلاشش را کرد اما اتفاقات عجیبی رخ داد. نمی‌توان از حالا آینده را پیش‌بینی کرد ولی او در لیست ما حضور دارد.

 

مدیر ورزشی بایرن مونیخ درباره شایعات آلفونسو دیویس و رئال مادرید گفت:

 من قبلا با ایجنت او صحبت کرده‌ام. رئال مادرید موضوع من نیست، من در مورد برنامه‌هایمان با دیویس اینجا در بایرن با او صحبت می‌کنم.


 آیا هدف بایرن این است که دیویس بماند؟

 بله، البته و ترجیحاً دوست داریم که او طولانی‌مدت هم در بایرن بماند. او حالا تبدیل به مرد بزرگ و بالغی شده است. دیویس در سنین پایین از کانادا به بایرن آمد و پیشرفت خوبی در اینجا داشت. او با پویایی و سرعت خودش می‌تواند بسیار برای تیم مفید واقع شود.

 

قرارداد لروی سانه در 2025 به پایان می‌رسد. آیا این درست است که هیچ مذاکره‌ای با همراهان او انجام نشده است؟

 نه، این درست نیست. لروی در حال حاضر فوق‌العاده خوب کار می‌کند. می‌توانید در چهره او ببینید که چقدر در تیم انرژی می‌گیرد و این انرژی را هم به دیگران منتقل می‌کند. این بهترین بازی لروی سانه در بایرن تا به الان بوده است. او یکی از بازیکنانی است که ما می‌خواهیم تیم آینده رو حول او بسازیم.

 

وقتی به شما گفتند که یوسوا کیمیش، خودش ایجنتِ خودش در مذاکرات است، آیا تعجب کردید؟

 نه، من قبلاً یک گفتگوی طولانی با او داشته‌ام. کیمیش مرد بسیار باهوشی است که علاقه زیادی به فوتبال و موضوعات دیگر دارد. برای یک بازیکن غیرعادی است که یک ایجنت نداشته باشد، همه نمی‌توانند این کار را انجام دهند. کیمیش 9 سال در بایرن بوده و بخش مهمی از تاریخ باشگاه است.


آینده توماس مولر و مانوئل نویر را در بایرن مونیخ چطور می‌بینید؟

 توماس پدیده نادری در فوتبال جهان است. او در 11 سالگی به باشگاه پیوست و همه چیز را به دست آورد، ما یک راه حل خوب برای همه کسانی که درگیر هستند پیدا خواهیم کرد.
 اصلاً هیچ فشاری در خصوص نویر وجود ندارد. مهم‌ترین چیز این بود که او دوباره توانست تناسب اندام خود را پیدا کند و احساس خوبی داشته باشد. اگر اوضاع به همین منوال پیش برود، اصلاً بحثی در مورد او وجود ندارد. ما و همچنین فوتبال آلمان، این کار را انجام نمی‌دهیم و نباید نگران پست دروازه‌بانی باشیم.

 

اولی هوینس؟

 اولی هوینس و بایرن مونیخ به هم تعلق دارند. او به همراه کارل هاینز رومنیگه، باشگاه را به آنچه امروز است تبدیل کرد. او شخصیت بزرگی است. تبادل نظر با او همیشه هیجان انگیز است. اولی همیشه همه چیزش را برای باشگاه می‌دهد. گاهی اوقات وارد بحث‌های سخت می‌شود و این چیز خوبی است. بایرن همیشه بخش بزرگی از اولی هوینس خواهد بود.

منبع