بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
تمجید کلوزه از جوجه اردک های زشت: من شخصا هر دو را دوست دارم

تمجید کلوزه از جوجه اردک های زشت: من شخصا هر دو را دوست دارم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، میروسلاو کلوزه، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ و مانشافت از زوج نیکلاس فولکروگ و ماروین دوکش تمجید می کند.
همه طرفدران فوتبال آلمان از هم تیمی شدن نیکلاس فولکروگ و ماروین دوکش در تیم ملی آلمان خوشحال هستند.فصل جدید داستان جوجه اردک های زشت برای همه جذاب و دوست داشتنی است؛ حتی برای میروسلاو کلوزه، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ و مانشافت.

 

میروسلاو کلوزه اخیرا در شبکه Redaktionsnetzwerk مصاحبه ای داشته و از جوجه اردک های زشت تمجید کرده.او درباره دوکش و فولکروگ گفته است:

من شخصا هر دو آنها را دوست دارم.آنها از زمان حضور در برمن یکدیگر را به خوبی می شناسند و تجسم چیزی که هستند از مکتب قدیم است: مبارز، همیشه با تعهد و اشتیاق کامل.حضور هر دو آنها در مانشافت باعث می شود که تیم در بازی تهاجمی عملکرد خوبی را داشته باشد. آنها مثل یک طوفان هستند.قدرت تهاجمی بالایی دارند و با وجود افرادی همچون جمال موسیالا و فلورین ویرتز می توانیم شاهد نمایش زیبایی از آنها در خط حمله باشیم.

 

شب گذشته در پی شکست آلمان در برابر ترکیه، فلورین ویرتز سازنده گل دوم ژرمن ها بود و نیکلاس فولکروگ گل را به ثمر رساند.همکاری این دو بازیکن زیبا بود.کلوزه نکات مثبت و درستی را درباره این زوج و توانایی آنها گفته است:
دوکش و فولکروگ فصل 2021/22 بوندس لیگا 2، در مجموع 40 گل برای برمن به ثمر رساندند و تقریبا به تنهایی موجب صعود برمن به بوندس لیگا شدند.در فصل گذشته به طور مشترک 28 گل برای برمن زدند و از سقوط این تیم به بوندس لیگا 2 جلوگیری کردند.این نشان دهنده سطح بالای توانایی این زوج است.هر چند سطح مانشافت با برمن فرق دارد و سطح انتظارات از آنها بالا تر است.باید منتظر بود و دید که آیا یولیان ناگلزمن از این دو بازیکن به طور همزمان در خط حمله خود استفاده می کند یا خیر.

منبع