بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، چهارشنبه شب تیم های لیورپول و بایرن مونیخ دیدار برگشت خود را در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آلیانس آرنا برگزار خواهند کرد.

به نقل از سایت رسمی بایرن مونیخ، هامس رودریگز در خصوص این مسابقه گفت:

“انتظار دارم هواداران حاضر در آلیانز آرنا با قدرت ما را در بازی چهارشنبه تشویق کنند که این به ما حس خوبی خواهد داد و باعث خواهد شد برای صعود همه تلاش مان را بکنیم. من همیشه به پیروزی تیمم ایمان دارم و می خواهم تیم برنده شود. همیشه می خواهم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم و امیدوارم مقابل لیورپول نیز خوب کار کنیم و به مرحله بعدی صعود کنیم. در واقع این خواسته همه ماست.

وی ادامه داد:

“ باید نمایشی کامل و بدون نقص داشته باشیم اگر می خواهیم صعود کنیم. لیورپول بازیکنانی سریع دارد و اگر به آنها فضا دهید، خیلی راحت فوتبال بازی می کنند. پس به همین دلیل باید متمرکز باشیم و با انگیزه بالا فوتبالی خوب به نمایش بگذاریم. همه بازیکنان لیورپول باکیفیت هستند و فقط نمی توان حواستان جمع یک بازیکن باشد. آنها به خوبی مانند یک گروه کار تیمی را در زمین به اجرا در می آورند. بنابراین باید بسیار مراقب باشیم. ضد حملات لیورپول خیلی سریع هستند اما در نهایت فکر می کنم ما شانس خوبی برای صعود داریم.

منبع
برچسب ها: خامس رودریگس لیورپول لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.