به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دیتمار هامان، اسطوره لیورپول که سابقه بازی در بایرن مونیخ را دارد، در آستانه جدال فردای دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا به شاگردان کلوپ هشدار داد که بایرن مونیخ را به هیچ وجه دست‌کم نگیرند.

دیدی هامان، اسطوره آلمانی باشگاه لیورپول که سابقه بازی در بایرن مونیخ را هم دارد، در آستانه دیدار فرداشب دو تیم در بازی برگشت مرحله‌ یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که در آلیانز آرنا به میزبانی بایرن برگزار می‌شود، به شاگردان کلوپ هشدار داد که به هیچ وجه دچار اشتباه مهلک دست‌‌کم گرفتن بایرن مونیخ نشوند.

 

شاگردان یورگن کلوپ که در آنفیلد با کسب نتیجه 0-0 موفق شدند مانع از گلزنی بایرنی‌ها شوند در آستانه دیدار فرداشب از اعتماد به نفس بالای خود برای صعود به مرحله بعدی صحبت کرده‌اند. اما بایرن مونیخ هم از سوی دیگر این روزها دوباره به اوج بازگشته. شاگردان نیکو کوواچ روز شنبه ولفسبورگ را 6-0 در هم کوبیده و به صدر جدول بوندس‌لیگا صعود کردند تا نشان دهند تیمی نیستند که دست‌کم گرفته شود.

 

دیتمار هامان در این باره گفت:" لیورپولی‌ها بعد از تساوی 0-0 در خانه گمان می‌کنند نسبت به بایرن در موقعیت بهتری قرار دارند و به خصوص به خاطر بازگشت ویرژیل فن‌دایک اعتماد به نفس‌شان بالا رفته ولی من با همه این اوصاف، شانس بایرن را در بازی برگشت بیشتر می‌دانم".

 

هامان در ادامه گفت:" عدم حضور احتمالی کینگزلی کومان به دلیل مصدومیت می‌تواند ضربه بزرگی به بایرن باشد ولی فراموش نکنید که آنها این روزها واقعا در اوج هستند و قدرت‌شان با چند ماه ابتدای فصل به هیچ وجه قابل مقایسه نیست".

 

اسطوره آلمانی لیورپول در ادامه اظهاراتش گفت:" لیورپول در بدترین زمان ممکن به بایرن خورده. نیکو کوواچ فصل دشوار خود را با خونسردی به خوبی مدیریت کرده و تیمش حالا شکست‌ناپذیر به نظر می‌رسد و مدعی اصلی قهرمانی در بوندس‌لیگا است. لیورپول به هیچ وجه نباید این بایرن را دست‌کم بگیرد".

منبع
برچسب ها: دتمار هامان لیورپول لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.