به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یورگن کلوپ معتقد است در بازی لیورپول برابر بایرن مونیخ هر اتفاقی ممکن است بیفتد و آنها باید یک بازی خیلی خوب ارائه کنند.

لیورپول باید در خانه بایرن مونیخ به میدان برود. این بازی از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود و بازی رفت با نتیجه 0-0 به پایان رسید.

به گزارش وب سایت رسمی لیورپول، یورگن کلوپ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد:

“ وظیفه من نیست که در مورد نتایج بایرن مونیخ قضاوت کنم. کاملا مشخص است که در حال حاضر آنها شرایط متفاوتی نسبت به بازی رفت دارند. این تفاوت برای بایرن مثبت بوده است. آنها دوباره به صدر جدول بوندس لیگا رسیده اند و به راحتی در بازی هایشان پیروزی را کسب می کنند. بنابراین می توان گفت آنها به مسیر برگشته اند. البته اگر فرض کنیم که قبلا از مسیر خارج شده بودند. تحلیل ها نشان می دهد که آنها تا چه حد قدرتمند هستند. ما هم به اندازه کافی قدرتمند هستیم تا واکنش مناسبی نشان دهیم. در چنین موقعیتی باید هم بازی خوبی ارائه کنید.
 

وی در ادامه افزود:

“ من در این مورد فکر می کنم که چطور می توانیم آنها را دچار مشکل کنیم. آن هم به شکلی که در بازی های قبلی شان در فصل جاری به هیچ وجه تجربه اش نکرده باشند. البته آنها رقبای قدرتمندی داشتند ولی اگر ما در بهترین فرم مان باشیم، می توانیم یک بازی استثنایی ارائه کنیم. اگر یک بازی معمولی انجام دهیم شانسی برای پیروزی نخواهیم داشت و حذف می شویم. ولی اگر بتوانیم به نحوی فوق العاده در زمین ظاهر شویم، برای صعود شانس داریم و این همان چیزی است که من نیاز دارم.
 

کلوپ در مورد نتیجه بازی رفت اظهار داشت:

“ من همانقدر خوش بین هستم که قبل از بازی برابر تیم های قدرتمند خوش بین هستم. یک بازی باز خواهد بود که هر اتفاقی ممکن است در آن بیفتد. ما فصل گذشته شرایط متفاوتی داشتیم. نتایج 3-0 برابر منچسترسیتی و 5-2 برابر آ اس رم باعث می شد این تصور ایجاد شود که کار تمام شده است. ولی خوب این تصورات همیشه نوعی خطر پنهان است. وقتی نتیجه بازی رفت 0-0 بوده یعنی هرچیزی ممکن است. شما باید در بازی برگشت پیروز شوید. این چیزی است که همیشه می خواهید. البته در این شرایط با یک مساوی 1-1 یا بیشتر هم صعود می کنید. همه چیز روشن است. باید یک بازی خیلی خوب برابر آنها ارائه کنیم. و اینکه هنوز اتفاقی نیفتاده است. دو بازی داشتیم و دومی چهارشنبه شب شروع می شود و همه چیز خوب است.

منبع
برچسب ها: یورگن کلوپ لیورپول لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.