به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کواچ می گوید احتمال دارد کومان در بازی با لیورپول در ترکیب اصلی بایرن مونیخ باشد.

بایرن مونیخ میزبان لیورپول خواهد بود. این بازی از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود. بازی رفت با تساوی 0-0 به پایان رسید.

به گزارش اسکای، نیکو کواچ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد:

“ در دو سه بازی اخیر تیم، رافینیا هم در فاز دفاعی هم در فاز هجومی عملکرد خوبی داشته است. تغییر پست بازی از سمت چپ به سمت راست خط دفاعی مشکلی برای او ایجاد نمی کند. او ذاتا یک مدافع راست است. ریبری برای حضور در چنین بازی های مهمی بی تابی می کند. ما به بازیکنانی چون او نیاز داریم. او با مهارت هایش می تواند یکی از چهره های مهم این بازی باشد. شهرت و تجربه او برای چنین بازی هایی کارساز است.
 

وی در ادامه افزود:

“ آلابا درست همان طور که تصور کرده بودم تمرین کرد. من انتظار دارم او هم از نظر ذهنی هم از نظر فیزیکی آماده بازی با لیورپول باشد. کومان هم خیلی خوب تمرین کرده است. او می تواند در بازی روز چهارشنبه حاضر باشد. شاید اصلا او در ترکیب اصلی ما قرار گیرد.
 

سرمربی بایرن می داند که بازی مهم و سرنوشت سازی در پیش دارد:

“  تمام بازی های مرحله حذفی با استرس و فشار همراه است. بازی با لیورپول برای من پرفشارتر و سنگین تر از بازی های پلی آف جام جهانی فوتبال نیست. من با تیم ملی کرواسی و آینتراخت فرانکفورت (پلی آف باقی ماندن در بوندس لیگا) در بازی های پلی آف شرکت کردم. این بازی ها مهم تر بودند چون برای بقای تیم مهم بودند. فشار همیشه در فوتبال هست ولی بیشتر جنبه مثبت دارد تا جنبه منفی.
 

وقتی از کواچ در مورد زوج خط دفاعی بایرن سوال شد او گفت:

“ من سه مدافع میانی در کلاس جهانی دارم. همه آنها می توانند در بازی با لیورپول در ترکیب اصلی باشند. من ایده ای در این مورد دارم ولی هنوز نهایی نشده است.
 

و جمله پایانی:

“ تمام جهان بازی ما برابر لیورپول را تماشا خواهند کرد. این نکته بسیار مهمی است؛ نه فقط برای بازیکنان و مربیان بلکه برای رسانه ها و طرفداران هم اهمیت بالایی دارد.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ لیورپول لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.