به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان امشب برای تماشای دیدار بایرن مونیخ و لیورپول به آلیانس آرنا خواهد رفت تا برای بهبود رابطه‌ پرتنش خود با باشگاه بایرن تلاش کند.

روزنامه آلمانی بیلد اعلام کرد یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان که چندی پیش کنار گذاشته شدن سه ستاره بایرن مونیخ، ژروم بواتنگ، توماس مولر و متس هوملس، از تیم ملی توسط او خبرساز شده و به تنش شدید در رابطه او و باشگاه بزرگ ایالت باواریا منجر شده بود، امشب برای دیدار تیمهای بایرن مونیخ و لیورپول در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به آلیانس آرنا خواهد رفت تا شاید قدمی در راستای تنش‌زدایی با بایرن مونیخ بردارد.

 

تصمیم لوو برای کنار گذاشتن سه ستاره باتجربه بایرن مونیخ با انتقاد گسترده فوتبالیست‌های بایرن مونیخ و بسیاری از کارشناسان آلمانی مواجه شده بود. انتقاداتی که به تدریج متوجه فدراسیون فوتبال آلمان شد و حتی زمزمه‌هایی درباره لزوم اخراج یواخیم لوو توسط فدراسیون فوتبال این کشور بوجود آورد.

 

حضور در آلیانس آرنا مسلما برای یواخیم لوو آسان نخواهد بود چرا که هواداران بایرن این روزها از او به شدت عصبانی هستند. روزنامه بیلد می‌گوید اینکه اولی هوینس تا کنون درباره تصمیم جنجالی لوو اظهارنظر نکرده عجیب به نظر می‌رسد ولی علت این است که رئیس باشگاه بایرن قصد دارد تا پایان بازی امشب دست نگه دارد تا از وارد شدن تنش اضافی به تیمش در این بازی حساس جلوگیری کند.

 

بیلد می‌گوید به همین علت، یواخیم لوو باید منتظر باشد تا در پایان بازی بایرن و لیورپول، با حملات شدید و تند اولی هوینس در مقابل رسانه‌ها مواجه شود.

منبع
برچسب ها: یواخیم لو آلیانس آرنا لیورپول لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.