به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیم های بایرن مونیخ و لیورپول از دور برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که بایرن با نتیجه ۱-۳ شکست خورد.

بدین ترتیب لیورپول در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۱-۳ صعود کرد.
 
کلوپ در دقیقه ۱۳ به خاطر مصدومیت هندرسون مجبور شد یک تعویض اجباری کند و فابینیو به جای این بازیکن به زمین آمد. لیورپول در دقیقه ۲۷ روی اشتباه نویر موفق شد توسط مانه به گل برسد. توپ به مانه در داخل محوطه جریمه بایرن رسید اما این بازیکن توانست از جلو آمدن نویر استفاده کند و با یک چرخش زیبا دروازه خالی را باز کند.
 
در حالی که بازی با برتری نسبی لیورپول دنبال می شد این بایرن بود که در دقیقه ۳۹ توانست بازی را مساوی کند. گبنری در فضای خالی پشت رابرتسون صاحب توپ شد و سانتر او در دهانه دروازه به اشتباه توسط ماتیپ وارد دروازه خودی شد. بایرن در دقیقه ۶۱ بار دیگر روی سانتر گنبری نزدیک بود به گل برسد اما این بار کسی نبود از این سانتر استفاده کند و توپ از جلوی دروازه آلیسون عبور کرد.
 
لیورپول که در نیمه دوم تیم بهتر میدان بود و در چند صحنه خطرناک ظاهر شده بود در دقیقه ۶۹ با ضربه سر فن دایک روی کرنر ارسالی میلنر به گل دوم خودش رسید. شاگردان کلوپ در دقیقه ۸۴ روی یک ضد حمله به گل سوم هم دست یافتند. سانتر صلاح به مانه در دهانه دروازه رسید و این بازیکن دومین گل خودش را هم زد.

برچسب ها: لیورپول لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
Mohammad Ali 0 پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۱
گند بزنن همچین زندگی رو. شیر توش بره. تا کی باید حرص بخورم که روبن و ریبری مسدومن؟تا کی؟! از اون طرف شالکه کیفیت لیگ رو میرسونه از این طرف هم مدیران احمق بایرن بعد از سال فاکداپی از خواب پا میشن که تازه تابستون بازیکن بخرن. دیگ داره حالم بهم میخوره ازشون. همش میگن آره بایرن بازی های قبلش با نتایج خوب بوده و فلان. ولی حساب این رو نمیکنن که اون لیگ انگلیسه و با دو تا دودوتا چهارتا میشه فهمید که وضع خراب تر از این هاست. امشب تو خونه فقط با گل به خودی طرف به زور یه گل زدیم که واقعا تاسف باره.بازم خداروشکر ماتیپ اشتباه کزد
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.