به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، افراد نزدیک گرت بیل در گفتگو با TeamTalk معتقدند این نقل و انتقالات است که می تواند روی بازیکن تاثیرگذار باشد و ممکن است به بایرن مونیخ بپویندد.

به نقل از آ.اس، یکی از تیم هایی که می تواند مقصد بعدی گرت بیل باشد، بایرن مونیخ است. یک منبع انگلیسی خبری را منتشر کرده است که نزدیکان گرت بیل گفتند:

“ نقل و انتقالات همه بازیکن ها و تیم ها را درگیر می کند و روی بازیکنان تاثیرگذار است. چه بازیکنی پیدا می شود که قصد بازی کردن در بایرن مونیخ را نداشته باشد؟
 

این منبع عنوان کرد که رابطه رئال مادرید و بایرن مونیخ بسیار خوب است و از سوی دیگر تیم آلمانی در نظر دارد تا جانشینی برای آرین روبن و فرانک ریبری پیدا کند. علاوه بر بایرن مونیخ، تیم هایی از لیگ برتر انگلیس هستند که به جذب گرت بیل علاقه دارند. تاتنهام یکی از آن ها است که قصد دارد به صورت قرضی او را به خدمت بگیرند.

منبع
برچسب ها: گرت بیل رئال مادرید نقل و انتقالات
دیدگاه ها
Great Kahn 2 چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۷
مال بیخ ریش صاحبشه. چیز به درد خوری بود خود رئال قطعا نگهش میداشت. همیشه نوسان داره مصدومیت هایش هم زیاده.
Great Kahn 1 چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸
مال بد منظورم بود D:
hamed.h 3 چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴
امیدوارم حقیقت داشته باشه گرت بیل اگر بهترین وینگر دنیا نباشه قطعا یکی از بهترین هاست ، تنها نکته نگران کننده مصدومیت های زیادی بوده که تو این مدت گریبانگیرش شده وگرنه از نظر فنی غیر قابل انکاره ، به نظرم مثل خامس باید قرضی بگیریمش با بند خرید دائم
die mannschaft 1 جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۱
دوست عزیز وقتی عنوان میکنید تنها مشکلش انگار داری درباره ی مدل موهاش نظر میدی! همین مشکل برای کومان هم وجود داره و حتی اگر از لحاظ فنی بازیکنه خوبی باشه باید مصدومیتهای پی در پیش رو جدی گرفت .امیدوارم بهترین تصمیم برای تیم گرفته بشه
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.