بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
انتخاب غیرمنتظره ناگلزمان در فهرست جدید آلمان

انتخاب غیرمنتظره ناگلزمان در فهرست جدید آلمان

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یولیان ناگلزمان در نظر دارد دنیز اونداو را به عنوان یکی از ستاره‌های فصل جاری بوندس‌لیگا به اردوی تیم ملی آلمان دعوت کند.
دنیز اونداو در فصل جاری بوندس‌لیگا در 1138 دقیقه طی 18 بازی برای اشتوتگارت به میدان رفته است. این مهاجم هر 63 دقیقه یک بار در فصل جاری گلزنی داشته و ارزش بالایی دارد که مورد توجه یولیان ناگلزمان قرار گرفته است.

بر اساس گزارش بیلد، ناگلزمان تصمیم گرفته که اونداو را برای دو بازی بعدی آلمان مقابل فرانسه (23 مارس) و هلند (26 مارس) به اردو دعوت کند.

اونداو که والدینش اهل ترکیه هستند، در اوایل دسامبر علناً تصمیم گرفت که برای تیم ملی آلمان بازی کند و درخواست ترکیه را رد کند. حالا او رویای بازی کردن در یورو 2024 به میزبانی آلمان را دارد و امیدوار است تا در تیم ناگلزمان حضور داشته باشد.

در فصل جاری بوندس‌لیگا این مهاجم 27 ساله بازیکنی است که بیشترین شوت به سمت دروازه (5 شوت در هر بازی) و بالاترین دقت شوت (56 درصد) را دارد. هیچ کس به اندازه او در محوطه جریمه حریف موفق به لمس توپ نشده است (6 لمس در هر بازی).

اونداو به غیر اینکه توانایی گلزنی با هر دو پا را دارد، تاکنون 4 گل با ضربه سر به ثمر رسانده است. او با 13 گل در لیگ، موفق‌ترین مهاجم آلمانی حال حاضر بوندس‌لیگاست.

به غیر از بایرلورکوزن که موفق شده بدون شکست در صدر جدول رده بندی حضور داشته باشد، اشتوتگارت هم در فصل جاری با کسب 40 امتیاز در رده سوم قرار دارد و در تعقیب صدرنشینان است که بالاتر از دورتموند، لایپزیش و آینتراخت فرانکفورت، به عنوان دیگر پدیده بوندس‌لیگا لقب گرفته است.

منبع