بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
رقابت بایرن و بارسا: جنگ برای ستاره یووه

رقابت بایرن و بارسا: جنگ برای ستاره یووه

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ هم به فهرست علاقه‌مندان به جذب آدرین رابیو، ستاره فرانسوی یوونتوس، اضافه شده است.
رابیو در ماه‌های اول حضورش در یوونتوس نتوانست درخششی که از او انتظار می‌رفت را به نمایش بگذارد و با انتقادات بسیاری مواجه شد. 

اما شرایط پس از آن به‌صورت کامل فرق کرد و او توانست خودش را به عنوان یکی از مهره‌های کلیدی این تیم معرفی و جایگاهش را در ترکیب اصلی یووه پیدا کند تا مورد توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی هم قرار بگیرد. 

پیش از این گفته شده بود که چند باشگاه بزرگ از جمله بارسلونا به‌صورت جدی شرایط این بازیکن را زیر نظر دارند و امیدوار هستند که بتوانند این بازیکن را برای قبول پیشنهادشان در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو متقاعد کنند. 

حالا روزنامه بیلد خبر داده که بایرن هم به جمع این باشگاه‌ها اضافه شده و آماده رقابت با آنها است. قرارداد این ستاره فرانسوی با یووه در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و همین باعث شده است که او بیش از پیش برای این باشگاه‌ها جذاب باشد. 

البته اولویت رابیو مذاکره با یوونتوس و تمدید قرارداد با این باشگاه است اما پیشنهادات دیگر باشگاه‌هایی که قصد تقویت خط میانی‌شان را دارند هم در نظر خواهد گرفت.

منبع