بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
توخل همچنان خواهان جذب هافبک؛ زوبیمندی، رابیو و فدریکو ردوندو گزینه‌های بایرن مونیخ

توخل همچنان خواهان جذب هافبک؛ زوبیمندی، رابیو و فدریکو ردوندو گزینه‌های بایرن مونیخ

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می‌رسد اگر توماس توخل برای فصل آینده نیز همچنان مربی بایرن مونیخ باشد، این باشگاه در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی یک‌بار دیگر برای جذب هافبک دفاعی مد نظر او تلاش خواهد کرد.

با اینکه خط هافبک بایرن مونیخ به خصوص پس از مطرح شدن الکساندر پاولوویچ از عمق کافی برخوردار است اما به نظر نمی‌رسد توماس توخل هنوز از خواسته خود برای جذب یک هافبک دفاعی دست کشیده باشد و انتظار می‌رود این پست یکی از اولویت‌های باواریایی‌ها در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی آینده باشد.

به گزارش توبی آلتشفل و کریستین فالک از بیلد؛ توماس توخل با وجود پیشرفت قابل توجه الکساندر پاولوویچ اما همچنان مشتاق جذب یک هافبک جدید در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی سال آینده است. ژائو پالینیا از فولام هنوز یکی از نام‌های مورد بحث در بایرن مونیخ است اما برای جذب او قیمت انتقالش باید برای باواریایی‌ها مناسب باشد.

مارتین زوبیمندی نیز یکی دیگر از گزینه‌های حاضر در لیست باشگاه آلمانی است، حتی با وجود اینکه آرسنال پیشتاز رقابت بر سر این هافبک 25 ساله رئال سوسیداد است. گزینه‌ها زیادی مطرح می‌شود و بحث‌های زیادی در حال انجام است اما انتظار می‌رود در پنجره تابستانی، قطعاً یک خرید برای خط هافبک انجام شود.

 

مشخصات آدریان رابیو با ویژگی‌های مد نظر بایرن مونیخ مطابقت ندارد
طی روزهای اخیر با توجه به اتمام قرارداد آدریان رابیو با یوونتوس در پایان فصل، شایعاتی مطرح شده که نام این بازیکن 28 ساله و فرانسوی در لیست بایرن مونیخ حضور دارد. حال فالک و آلتشفل نیز این خبر را تأیید کرده‌اند.

رابیو به عنوان بازیکن آزاد، گزینه بسیار جالبی برای سران باواریایی‌ها است و زمان حضور حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی سابق در مونیخ، نام او یک‌بار دیگر در این باشگاه مطرح شده بود. با این حال مشخصات او دقیقاً با هافبک نگهدارنده‌ای که بایرنی‌ها مد نظر دارند، هم‌خوانی ندارد.

 

استعداد آرژانتینی یکی دیگر از گزینه‌های لیست بایرن مونیخ
بایرن مونیخ در این پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی برای جذب فدریکو ردوندو هافبک 21 ساله آرژانتینوس جونیورز تلاش کرد و صحبت‌هایی نیز درباره احتمال جذب او در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی آینده نیز وجود دارد. قرارداد این بازیکن در پایان این فصل به اتمام می‌رسد و او نیز می‌تواند یکی از گزینه‌های بایرن مونیخ باشد.

منبع