بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
تماس وینیسیوس با ستاره بایرن: به رئال بیا

تماس وینیسیوس با ستاره بایرن: به رئال بیا

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، وینیسیوس جونیور، ستاره برزیلی رئال مادرید، با آلفونسو دیویس تماس گرفته است تا او را برای پیوستن به این باشگاه متقاعد کند.
علاقه رئال مادرید به جذب دیویس بر کسی پوشیده نیست و همه از تلاش این باشگاه برای جذب او در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو خبر دارند. 

این در حالی است که مدیران بایرن در تلاش هستند تا قرارداد او را تمدید کنند و مذاکرات برای امضای قرارداد جدید همچنان ادامه دارد ولی احتمال این که این ستاره کانادایی در تابستان پیش رو راهی سانتیاگو برنابئو شود بسیار زیاد است. 

گفته می‌شود که مدیران رئال مذاکراتی را با نمایندگان و همچنین مدیر برنامه این بازیکن انجام داده‌اند اما این تنها مذاکره انجام شده نیست و به نظر می‌رسد که وینیسیوس جونیور شخصا برای متقاعد کردن این بازیکن دست به کار شده است تا او را به رئال بیاورد. 

اتلتیک خبر داده است که این ستاره برزیلی در روزهای اخیر تماس‌های بسیاری با دیویس داشته و صحبت‌هایی را درباره شرایط رئال مادرید با او مطرح کرده است. او از این باشگاه و شهر مادرید تعریف زیادی کرده است تا مدافع بایرن را هرچه زودتر متقاعد کند. 

رئال از دیویس خواسته است تا قراردادش را با بایرن تمدید نکند تا روند جدایی‌اش از این باشگاه در همین تابستان راحت‌تر انجام شود.

منبع