بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
اولتیماتوم بایرن مونیخ به آلفونسو دیویس؛ تا هفته آینده باید تصمیم بگیری

اولتیماتوم بایرن مونیخ به آلفونسو دیویس؛ تا هفته آینده باید تصمیم بگیری

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، آلفونسو دیویس برای ماندن در بایرن مونیخ باید قید خواسته‌های مالی خود را بزند.

آلفونسو دیویس از فصل آینده وارد آخرین سال قراردادش با بایرن مونیخ خواهد شد و به نظر نمی‌رسد دو طرف بتوانند بر سر مسائل مالی با یکدیگر به توافق برسند. از سوی دیگر رئال مادرید علاقه بسیار زیادی به این بازیکن دارد. موضوعی که باعث شده طی هفته‌های گمانه‌زنی‌هایی زیادی در این‌باره انجام شود.

به گزارش فلوریان پلتنبرگ از اسکای آلمان؛ بایرن مونیخ می‌خواهد آلفونسو دیویس حدأکثر تا هفته آینده تصمیمش را بگیرد. باشگاه می‌خواهد هر چه زودتر بداند آیا این بازیکن کانادایی پیشنهاد آن‌ها تا سال 2029 و حقوق 14 میلیون یورویی (ناخالص) را می‌پذیرد یا خیر. با این حال دیویس و ایجنتش همچنان خواهان حقوقی در حدود 20 میلیون یورو (ناخالص) در سال هستند.

در هر صورت، بایرن نمی‌خواهد وقتش تلف شود و ترجیح می‌دهد بتوانند هر چه زودتر درباره آینده برنامه‌ریزی کنند. آن‌ها می‌خواهند لیستی از جایگزینان احتمالی دیویس در صورت جدایی او آماده کنند.

هفته گذشته یک جلسه با حضور مکس ابرل عضو هیئت مدیره و کریستوف فرویند مدیر ورزشی باشگاه با ایجنت دیویس برگزار شد اما دو طرف هنوز فاصله زیادی تا توافق با یکدیگر دارند. بایرن به هیچ عنوان حاضر نیست مبلغ درخواستی دیویس را بپردازد. البته مدیران بایرن تمایل دارند برای مدت طولانی دیویس را حفظ کنند اما از طرفی فکر می‌کنند خواسته‌های او مضحک هستند.

 

رئال مادرید آماده ارائه پیشنهاد خود به بایرن مونیخ در هفته‌های آینده
حال اگر دیویس و ایجنتش پیشنهاد آخر باواریایی‌ها را نپذیرند، او در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی آینده فروخته خواهد بود. البته رئال مادرید تمایلی به پرداخت مبلغی در حدود 50 میلیون یورو برای این بازیکن ندارد و مصمم است تا جای ممکن، هزینه این انتقال را کاهش دهد. در سوی دیگر، بایرن امیدوار است مبلغی در حدود 50 تا 60 میلیون یورو از فروش دیویس به دست بیاورد. لوس بلانکوس آماده ارائه پیشنهاد رسمی خود به بایرن در هفته‌های آینده است.

 

نقش داوید آلابا در متقاعد کردن آلفونسو دیویس برای پیوستن به رئال مادرید
داوید آلابا بازیکن سابق بایرن مونیخ در سال 2021 در انتقالی رایگان به رئال مادرید پیوست. او هنگام حضورش در بایرن رابطه خوبی با آلفونسو دیویس داشت و به او در آن زمان که تازه کار خودش در پست دفاع را شروع کرده بود، بسیار کمک کرد. در حال حاضر نیز او بسیار تلاش می‌کند تا دیویس را برای پیوستن به رئال، متقاعد کند.


گفتنی است قرارداد دیویس با بایرن مونیخ در سال 2025 به پایان می‌رسد. او در 31 بازی در تمامی رقابت‌ها در فصل جاری برای بایرن، موفق شده از خود آمار 1 گل و 3 پاس گل را ثبت کند.

منبع