بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
بایرن مونیخ آماده انتقال کریس فوریش

بایرن مونیخ آماده انتقال کریس فوریش

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا توسط اشتوتگارت، کریس فوریش با مبلغ مناسبی در دسترس خواهد بود.

باواریایی‌ها برای دومین تابستان متوالی وضعیت کریس فوریش را ارزیابی خواهند کرد. 

به گزارش بیلد؛ بایرن مونیخ به طور جدی انتقال کریس فوریش را بررسی می‌کند. وینگر آلمانی اشتوتگارت در صدر گزینه‌های باشگاه قرار گرفته و مکس ابرل قصد دارد این بازیکن را برای انتقال به آلیانتس آرنا متقاعد کند. با وجود این که فوریش اخیرا قراردادش را با اشتوتگارت تا سال 2028 تمدید کرده است، وجود بند آزادسازی امکان انتقال او را فراهم می‌کند. در صورتی که اشوتگارت سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند، فوریش با پرداخت 23.5 میلیون یورو می‌تواند از این تیم جدا شود. بایرلورکوزن، دورتموند و لایپزیش نیز به بازیکن 26 ساله علاقه نشان داده‌اند. 

مطابق گزارش اسکای آلمان، اشتوتگارت انتظار دارد کریس فوریش در تابستان 2024 باشگاه را ترک کند. در واقع، باواریایی‌ها پیش‌تر و در دوران حسن صالح حمیدزیچ نیز به دنبال انتقال فوریش بودند اما آن‌ها در نهایت به برایان ساراگوسا رسیدند. با تصمیم کریستوف فرویند، بایرن مونیخ به جای فوریش، ساراگوسا را به خدمت گرفت. وینگر اشتوتگارت طی 26 بازی فصل جاری روی 14 گل این تیم تاثیر مستقیم داشته است. 

منبع