بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
ژابی آلونسو تایید کرد: در بایرلورکوزن می‌مانم؛ کارم این‌جا تمام نشده!

ژابی آلونسو تایید کرد: در بایرلورکوزن می‌مانم؛ کارم این‌جا تمام نشده!

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ژابی آلونسو رسما آب پاکی را روی دست بایرن مونیخ و لیورپول ریخت؛ سرمربی اسپانیایی به کارش در بایرلورکوزن ادامه می‌دهد.

همان‌طور که فرناندو کارو، مدیرعامل بایرلورکوزن احتمال می‌داد، ژابی آلونسو تایید کرد در فصل 25-2024 به کارش در این باشگاه ادامه خواهد داد. ماندن آلونسو در بایرلورکوزن یعنی بایرن مونیخ و لیورپول باید به دنبال سرمربی دیگری باشند.

 

به گزارش اسکای، ژابی آلونسو، سرمربی 42 ساله بایرلورکوزن در نشست خبری پیش از مسابقه با هوفنهایم از تصمیم قطعی خود جهت ماندن در این تیم برای یک فصل دیگر صحبت کرد:

 طی مدت اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی درباره آینده ام وجود داشت. از وقفه بازی‌های ملی برای تامل دقیق‌تر استفاده کردم. هفته گذشته جلسه‌ای با مدیریت باشگاه داشتم و تصمیم خود برای ادامه سرمربیگری در بایرلورکوزن را به اطلاعشان رساندم. در حال حاضر معتقدم اینجا جایگاه درستی برای من است. البته که از باشگاه و هوادارانی که همیشه از من و کادرم حمایت کرده‌اند و همچنین بازیکنان به خاطر تعهد و عطش‌شان برای رقم زدن یک فصل عالی تشکر می‌کنم. کار من اینجا تمام نشده است. می‌خواهم به تیم و بازیکنان کمک کنم تا پیشرفت کنند.

 

او ضمن رد پیشنهادهای لیورپول و بایرن مونیخ گفت: 

 من هنوز سرمربی جوانی هستم و فکر می‌کنم ماندن، بهترین تصمیمی بود که برای آینده‌ام گرفتم. درباره بایرن مونیخ و لیورپول حرفی ندارم. البته که آن‌ها باشگاه‌های بزرگی هستند که پیوندی قوی با آن‌ها دارم اما لورکوزن جایی است که می‌خواهم در آن باشم. 

 

در قرارداد این سرمربی اسپانیایی با بایرلورکوزن، بند فسخی وجود دارد که از تابستان 2025 قابل فعال‌سازی است.

منبع