به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ، تغییرات زیادی را در تابستان ۲۰۱۹ شاهد خواهد بود.

بعد از انتقال لوکاس هرناندز به بایرن مونیخ، کار سران این تیم در نقل و انتقالات تمام نشده است. در واقعیت، انتقال هرناندز که ۸۰ میلیون یورو برای این تیم هزینه داشت، اولین گام باواریایی ها در نقل و انتقالات بود و انتظار می رود این تیم فعالیت زیادی در تابستان ۲۰۱۹ داشته باشد.

به گزارش بیلد، در حالی که وضعیت کای هاورتس برای تابستان ۲۰۲۰ بررسی شده، همچنان پرونده کالوم هادسون اودوی هم باز است. در خط حمله بایرن مونیخ از همین حالا با تیمو ورنر، ستاره باشگاه لایپزیش به توافق شخصی رسیده و با توجه به اینکه ورنر قراردادش را با لایپزیش تمدید نکرده، این تیم باید بر سر مبلغی مشخص با بایرن کنار بیاید. حمیدزیچ همچنین وضعیت ایلکای گوندوعان را زیرنظر دارد که گفته می شود قصد ندارد قراردادش را با منچسترسیتی تمدید کند.

بایرن مونیخ همچنین در حال بررسی امکان انتقالِ آزاد ماکس کروزه، ستاره ۳۱ ساله وردربرمن در خط حمله است. با توجه به جدایی ساندرو واگنر، کروزه گزینه مناسبی برای تقویت ترکیب به نظر می رسد. کروزه هم از تمدید قرارداد با وردربرمن خودداری کرده و در تابستان بازیکن آزاد است اما مونیخی ها احتمالا برای راضی کردن وی باید با با تیم های بزرگ اروپایی رقابت کنند.

بایرن مونیخ همچنین انتظار دارد در تابستان آینده چند خروجی داشته باشد. به گفته بیلد، سران تیم مشکلی با جدایی ژروم بواتنگ نخواهند داشت اما انتظار دارند که پیشنهاد مناسبی به مونیخ برسد. بایرنی ها به جز هرناندز، بنجامین پاوارد، ستاره فرانسوی اشتوتگارت را هم به خدمت گرفته اند.

منبع
برچسب ها: تیمو ورنر لایپزیگ ژروم بواتنگ نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.