بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
علاقه جدی بایرن مونیخ به مدافع فرانسوی؛ میلان برای فروش تئو هرناندز 70 تا 80 میلیون یورو می خواهد

علاقه جدی بایرن مونیخ به مدافع فرانسوی؛ میلان برای فروش تئو هرناندز 70 تا 80 میلیون یورو می خواهد

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، میلان هنوز مذاکرات برای تمدید قرارداد تئو هرناندز را آغاز نکرده و این در حالی است که حداقل 4 باشگاه اروپایی در پی جذب او هستند.

تئو هرناندز 26 ساله همچنان با عملکرد درخشان، به عنوان یکی از بهترین فولبک های چپ اروپا در میلان کار می کند و او حتی در زمان نیاز به عنوان مدافع مرکزی هم وظیفه خود را انجام داده است. او در این فصل طی 38 بازی و 3410 دقیقه، 5 گل و 10 پاس گل ثبت کرده است. 

قرارداد کنونی تئو هرناندز با میلان در تابستان 2026 به پایان می رسد و باشگاه مشتاق است پیش از تابستان با او برای تمدید قرارداد به توافق برسد. با این حال گاتزتا دلو اسپورت گزارش می دهد در صورت ورود پیشنهاد مناسب، روسونری حاضر است تئو هرناندز و مایک منیان را به فروش برساند. 

به گزارش متئو مورتو، تا این لحظه مذاکرات برای تمدید قرارداد تئو هرناندز آغاز نشده است. بایرن مونیخ به طور جدی به جذب او علاقه مند است تا مدافع فرانسوی را جانشین آلفونسو دیویس، هدف نقل و انتقالاتی رئال مادرید کند. چند باشگاه از لیگ برتر انگلیس و همچنین تیم های از عربستان مشتاق جذب تئو هرناندز هستند. میلان برای فروش او حدود 70 تا 80 میلیون یورو می خواهد. تا این لحظه هیچ پیشنهاد رسمی برای او ارسال نشده است. 

منبع