بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
ستاره بایرلورکوزن: بایرن مونیخ باشگاه بزرگی است اما اینجا خوشحالم

ستاره بایرلورکوزن: بایرن مونیخ باشگاه بزرگی است اما اینجا خوشحالم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدافع هلندی بایرلورکوزن در رادار بایرن مونیخ قرار دارد. 

پس از اعتراف به شکست در کورس قهرمانی فصل 24-2023 بوندسلیگا، بایرن مونیخ از همین حالا برنامه ریزی برای فصل آینده را شروع کرده تا دوباره جایگاه خودش در راس فوتبال آلمان را پس بگیرد. 

به گزارش اسکای آلمان، جذب یرمی فریمپونگ از بایرلورکوزن، بخش کلیدی از برنامه آنها است. پیش از این گزارش شده بود که مدافع عنوان قهرمانی قصد جذب همزمان این بازیکن هلندی و ژابی آلونسو را دارد، اما آلونسو اعلام کرد که می خواهد یک فصل دیگر در بای آرنا بماند.

 

فریمپونگ در مصاحبه جدیدش گفت:

 فقط می‌خواهم قهرمان شوم. روی این فصل تمرکز کرده‌ام چون احساس می‌کنم در لورکوزن می‌توانیم کار بزرگی انجام دهیم. تمرکز کامل من روی لورکوزن است. اما هرگز نمی دانید چه اتفاقی در فوتبال خواهد افتاد. در فوتبال همیشه اتفاقی در جریان است. اما در حال حاضر، من کاملاً روی لورکوزن تمرکز کرده ام. بایرن مونیخ تیم بزرگی است، اما لورکوزن در حال حاضر تنها چیزی است که برای من اهمیت دارد. من بازیکن لورکوزن هستم و از اینجا بودن خوشحالم. 

 

قرارداد فعلی یرمی فریمپونگ او را تا سال 2028 در بای‌آرنا نگه می‌دارد، اما بند فسخی در قرارداد او وجود دارد که در تابستان امسال فعال می‌شود. گفته می‌شود این مدافع می‌تواند با مبلغی بین 40 تا 45 میلیون یورو جدا شود. با وجود این، انتقال به بایرن همچنان به جانشین توخل بستگی دارد. 

منبع