بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
بایرن مونیخ، آماده برای دوران پسا مانوئل نویر؛ چهار دروازه‌بان در لیست باواریایی‌ها

بایرن مونیخ، آماده برای دوران پسا مانوئل نویر؛ چهار دروازه‌بان در لیست باواریایی‌ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، احتمال جدایی کاپیتان افسانه‌ای از جمع باواریایی‌ها در تابستان 2025 وجود دارد، بنابراین سران این باشگاه از الان در اندیشه جذب یک جانشین شایسته برای او هستند.

چهار دروازه‌بان در لیست اولیه بایرن مونیخ برای جانشینی مانوئل نویر دیده می‌شوند.

با نزدیک شدن به پایان قرارداد مانوئل نویر در تابستان 2025، بایرن مونیخ برای دوران پس از کاپیتان افسانه‌ای خود آماده می‌شود. باواریایی‌ها در پشت پرده، در حال بررسی گزینه‌های مختلف برای جانشینی نویر هستند و نام چهار دروازه‌بان در لیست اولیه آن‌ها به چشم می‌خورد. اسطوره فوتبال آلمان و بایرن فصل آینده 39 ساله خواهد شد و احتمال خداحافظی او با آلیانتس آرنا و چه بسا فوتبال حرفه‌ای بالا است.

 

سنگر آلیانتس آرنا، از نویر به نوبل؟
اولین گزینه منطقی، الکساندر نوبل است. کریستوف فرویند و مکس ابرل، مدیران ورزشی بایرن، با او در تماس هستند. سران باشگاه مونیخی بر این باورند که نوبل می‌تواند جانشین شایسته‌ای برای نویر باشد. برنامه بایرن، ارائه یک قرارداد جدید 4-5 ساله به نوبل و قرض دادن دوباره او به اشتوتگارت برا یک سال دیگر است تا تجربه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند و به روند پیشرفت خود ادامه دهد. نیوکاسل و رم اخیراً در مورد این دروازه‌بان که در اشتوتگارت احساس راحتی می‌کند، پرس‌وجو کرده‌اند.

 

نیم‌نگاه بایرن به سه گزینه خارجی
باواریایی‌ها هم‌چنین وضعیت سه دروازه‌بان از لیگ‌های پرتغال، ایتالیا و انگلیس را زیر نظر گرفته‌اند. دیوگو کوستا از پورتو و مایک منیان از میلان در صدر این لیست قرار دارند و هر دوی آن‌ها می‌توانند خریدهای بزرگی برای بایرن باشند. کوستا و منیان کیفیت خود را در بالاترین سطح ثابت کرده‌اند، اما جذب هر دو سنگربان ملی‌پوش قطعاً گران تمام خواهد شد.
نام دیگر در لیست دروازه‌بان‌های خارجی، بارت فربروخن، دروازه‌بان 21 ساله برایتون است. بایرن مونیخ عملکرد فربروخن را زیر نظر داشته و او اخیراً در بازی مقابل آلمان پتانسیل و استعداد خود را نشان داده‌است، اما همچنان برای اثبات ثبات خود به زمان نیاز دارد.

 

احتمال بالای جدایی قرضی دنیل پرتز
مدیران بایرن از روند پیشرفت و عملکرد دنیل پرتز در تمرینات راضی هستند. با این حال، انتظار می‌رود او در تابستان به صورت قرضی به باشگاهی دیگر برود تا تجربه بازی در سطح بالا را به دست آورد.

منبع