بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مونیخی‌ها شب گذشته در جدال پرهیجان‌شان مقابل دورتموند پنج بار دروازه این تیم را گشودند تا به صدر جدول بوندسلیگا بازگردند. در ادامه نظر مربیان و بازیکنان دو تیم را راجع به بازی می خوانید.

 

نیکو کواچ:

به نظرم امروز عملکرد فوق العاده ای داشتیم. در تمام 90 دقیقه بازی نمایش خیلی خوبی ارائه کردیم. مخصوصا در نیمه اول که عالی بازی کردیم. سبک بازی ما موثر بود. من خوشحالم و می خواهم به تیمم تبریک بگویم. ما کاملا لایق پیروزی با 5گل اختلاف بودیم. هنوز 6بازی از فصل باقی مانده و شما قبلا دیدید که جایگاه ها در لیگ چقدر سریع عوض می شوند. هم ما هم دورتموند بازی های خیلی سختی در پیش داریم. بنابراین نباید گفت کار تمام شده است. همیشه نمی توانید فوتبال را توضیح دهید. امروز دورتموند را تحت فشار گذاشتیم. ما کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم. اجازه ندادیم آنها موقعیت های گل زیادی روی دروازه ما ایجاد کنند چون از خط جلو خوب پرس کردیم. بیشتر به این خاطر خوشحالم که اخیرا انتقادات زیادی در مورد تیم ما مطرح شده بود. وقتی برنده می شوید هیچ کاری را درست انجام نداده اید. وقتی شکست می خورید همه کارهای شما اشتباه بوده است. این، وضعیتی ست که همیشه برای مربیان وجود دارد. من فیلسوف یا معلم اخلاق نیستم ولی برخوردها گاهی عصبانی ام می کند.

 

مانوئل نویر:

عملکرد امروز ما فوق‌العاده بود. از این بابت خیلی خوشحالیم. تک تک بازیکنان ما چه در دفاع و چه در حمله عالی بازی کردند و اتحادی که امروز در تیم دیدیم مثال‌زدنی بود. برتری مطلق در این بازی مال ما بود. این اولین بازی امسال است که دقیقاً همانطور که ما می‌خواستیم پیش رفت. مدتها بود که منتظر چنین بازی‌ای بودیم.

 

توماس مولر:

حس بی‌نظیری است. ولی فصل هنوز به پایان نرسیده. ما الان یک امتیاز جلو هستیم و می‌دانیم که برای قهرمانی باید به بازی‌های خوب‌مان ادامه بدهیم. ولی این پیروزی علامتی بود که به تیم‌های دیگر دادیم و گفتیم منتظر باشید که بایرن مقتدر در راه است.

 

روبرت لواندوفسکی:

بسیار خوشحالم که از مرز 200 گل در بوندس لیگا عبور کردم. زمانی که به آلمان آمدم هرگز فکر نمی کردم چنین رکوردی بزنم. هیچ چیز تمام نشده و هنوز فاتح لیگ نشده ایم. تنها کاری که باید بکنیم، تمرکز روی مسابقات پیش رو است.
 

خاوی مارتینز:

روبرت بازیکن بسیار خوبی بوده و یکی از بهترین مهاجمان دنیاست. او هر سال بیش از 20 گل برای تیمش به ثمر می رساند. ما نمی توانیم درک کنیم که چقدر این کار سخت است. به او بابت این رکورد تبریک می گویم. روبرت علاوه بر یک هم تیمی خوب، شخصیت خوبی نیز دارد. حال امیدوارم او به گلزنی هایش ادامه دهد و به بایرن مونیخ در مسیر قهرمانی بوندس لیگا کمک کند.

 

یاشوا کیمیش:

دورتموند در دو بازی اخیرش به پیروزی رسیده بود. البته در مورد نحوه پیروزی این تیم می توان گفت که آنها خوش شانس بودند. سخت است که تا پایان رقابت خوش شانس بمانید. این نکته خیلی مهم است که حریفان دورتموند بدانند، این تیم آسیب پذیر است.

 

لوسین فاوره (سرمربی دورتموند):

خیلی خیلی سخت است که باخت 5-0 را هضم کنیم. ولی نمی توان گفت نتیجه ناعادلانه بود. باید بپذیرید که این یک درس بود. البته اولین موقعیت گلزنی را ما ایجاد کردیم که اگر آن توپ تبدیل به گل می شد شاید سرنوشت بازی تا حدی عوض می شد. بایرن مونیخ حاکم میدان بود. آنها سریع تر و بهتر از ما بازی کردند. وقتی در نیمه اول 4گل دریافت کرده اید و گلی نزده اید، خیلی سخت است که به بازی برگردید.
 

مارکو رویس (کاپیتان دورتموند):

ما فاجعه بازی کردیم. وضعیت خط دفاعی ما خیلی بد بود. بایرن مونیخ به طور واضحی بهتر از ما بازی کرد. باید این حقیقت را بپذیریم. باید بی رحمانه خودمان را نقد کنیم و این بازی را با صداقت تحلیل کنیم. نباید در برابر هیچ تیمی به این سبک بازی کنیم. وگرنه در هر بازی دچار مشکل می شویم. باید آنها را تحت فشار قرار می دادیم. در تمام طول بازی در این امر دچار مشکل شدیم. اولین موقعیت بازی را ما ساختیم ولی کاملا تیم برتر میدان، بایرن بود.

برچسب ها: بروسیا دورتموند بوندسلیگا
دیدگاه ها
میرو 0 یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۴
مدیر محترم سایت سلام مطلبی تحت عنوان 36 سال نفرت و خشم سرکوب شده، او فرانک است اما از نوع ریبری قلم خورده لطفا تو صفحه اصلی بذارینش سپاس
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.