به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بوندسلیگا در فصل جاری شاهد رقابت جذابی در صدر جدول برای رسیدن به قهرمانی بوده و به نظر می رسد این رقابت تا هفته آخر ادامه داشته باشد.

بایرن مونیخ در خانه با 5گل، دورتموند را شکست داد تا صدرنشین بوندس لیگا شود. اختلاف دو تیم در صدر جدول تنها 1 امتیاز است. 6بازی از فصل جاری باقی مانده و باید دید شاگردان کواچ شیلد قهرمانی را در آغوش می کشند یا پسران فاوره.

کورس قهرمانی بوندس لیگا به هیجان انگیزترین و جذاب ترین بخش خود رسیده است. بایرن مونیخ و دورتموند در مقاطع مختلف فصل دچار افت و بحران شدند ولی حالا می دانند که دیگر حق ندارند اشتباه کنند. هر دو قبلا بارها قهرمان لیگ شده اند و به خوبی از ارزش امتیازات در هفته های پایانی فصل باخبرند.

بایرن مونیخ ابتدا باید در خانه دوسلدورف به میدان برود. سپس آنها میزبان وردربرمن خواهند بود و بعد باید به مصاف نورنبرگ (در خانه حریف) بروند. بعد از میزبانی از هانوفر در آلیانز آرنا، بایرن دو بازی سخت در پیش خواهد داشت: دیدار با لایپزیش در خانه حریف و بازی با آینتراخت فرانکفورت در مونیخ.

دورتموند در ابتدا باید میزبان ماینتس باشد. آنها بعد از بازی در خانه فرایبورگ باید میزبان شالکه باشند که دیدار سخت و سرنوشت سازی است. وردربرمن (در خانه حریف) و دوسلدورف هم رقبای بعدی هستند. در آخرین بازی فصل هم زنبورها باید در زمین مونشن گلادباخ به میدان بروند که می تواند سرنوشت قهرمانی را مشخص کند.

منبع
برچسب ها: بروسیا دورتموند بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.