به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رومنیگه معتقد است باشگاه بایرن مونیخ رفتار خوبی با نیکو کواچ داشته است.

کارل هاینتس رومنیگه، یکی از اسطوره های باشگاه بایرن مونیخ است که در پست مدیر ارشد اجرایی، سال ها به این باشگاه بزرگ و پرافتخار آلمانی خدمت کرده است. نظرات او می تواند سیاست کلی باشگاه را در آینده مشخص کند.

کارل هاینتس رومنیگه در برنامه ویژه شبکه اسکای اسپورت شرکت کرد و در مورد وضعیت بایرن مونیخ، به سوالات پاسخ داد.


آیا تضمینی برای شغل کواچ در بایرن مونیخ وجود دارد؟

“ برای هیچکس چنین تضمینی وجود ندارد. همه باید تلاش کنند و این یک اصل در بایرن مونیخ است. همه باید قادر باشند با فشار موجود کنار بیایند. چون اگر نمی توانید تحت فشار کار کنید یعنی اینکه باشگاه اشتباهی را انتخاب کرده اید.
 

در مورد بازی با لیورپول:

“ آن بازی ها را مرا ناراحت کردند. من واقعا عصبی بودم. در دیدار دوم برابر لیورپول با جرات و قلب مان بازی نکردیم. باید مثل بازی با دورتموند، در مصاف با لیورپول هم حمله می کردیم. سبک بازی بایرن همیشه هجومی است و باید حاکم توپ و میدان باشد.
 

در مورد ریبری و روبن:

“ فرانک در سال 2007 و آرین در سال 2009 آمدند. ما ده سال فوق العاده را با این زوج سپری کردیم. ما فصل گذشته تصمیم گرفتیم قراردادشان را تمدید کنید و این به نوعی تشکر از زحمات شان بود. ما یک بازی خداحافظی برای این دو بازیکن ترتیب خواهیم داد چون لایقش هستند.
 

در مورد نیکو کواچ:

“ چیزی که در اکتبر و نوامبر اتفاق افتاد مشکلی بود که خودمان برای تیم ایجاد کردیم. سرمربی تیم در تمام مناطق زمین از سیستم چرخشی استفاده کرد. شما می توانید گاهی از این روش استفاده کنید ولی اگر زیاده روی کنید، دیگر ساختار کارآمد و موثری در تیم نخواهید داشت. من بیشتر طرفدار این ایده هستم که یازده نفر تیم مشخص باشد و بهترین ها در ترکیب اصلی قرار گیرند. به نظرم باشگاه، رفتار خوبی با کواچ داشته است. ما ده سال فوق العاده داشتیم. در بعضی فصل ها دوگانه داشتیم و یک فصل هم با هاینکس به سه گانه رسیدیم. همیشه در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا حاضر بودیم. او چالش های بزرگی در پیش دارد و توقعات از بایرن بالاست. مربیگری در بایرن برای مربی جوانی چون او اصلا آسان نیست.
 

در مورد بازنشستگی:

“ در سال 2021 کارم را به پایان می رسانم. زمان مناسبی است که پرچم را به اولیور کان بسپارم. او جانشین من خواهد بود. نکته مهم این است که یک شبکه کاری فوق العاده بسازیم. در گذشته انجام این کار ساده تر بود. حالا باید سریع در آب شیرجه بزنید و شنا کنید. مطمئنم کان خیلی خوب از عهده انجام کارهایش برخواهد آمد.
 

در مورد آینده کواچ:

“ بعد از پایان فصل باید همه چیز را به خوبی تحلیل کنیم. در مقطعی از فصل، انتقادات داخلی زیادی مطرح شد. طبیعتا اگر چنین نبود 9امتیاز از صدرنشین عقب نمی افتادیم. همان طور که گفتم، هیچ تضمینی برای شغل هیچکس در باشگاه وجود ندارد. هدف ما این است که (در فصل جاری) به قهرمانی در بوندس لیگا و جام حذفی آلمان برسیم.
 

در مورد انتقال لوکاس هرناندز:

“ یوگی لوو به ما به خاطر انتقال لوکاس هرناندز تبریک گفت. او گفت "هرناندز یکی از بهترین مدافعان در جهان است." از نظر من هم او در جام جهانی 2018 روسیه یکی از بهترین مدافعان تورنومنت بود. او می تواند در پست مدافع مرکزی و مدافع چپ خیلی خوب کار کند. ما خواهان جذب هرناندز بودیم و تنها با پرداخت 80 میلیون یورو می توانستیم به این هدف برسیم. این، بند جدایی موجود در قرارداد لوکاس بود.
 

در مورد بازار نقل و انتقالات:

“ قیمت ها به طرز سرسام آوری بالا می روند. در نهایت شما مجبورید کاری که لازم است را انجام دهید. باید کاری که فکر می کنید درست است را انجام دهید. در مورد وضعیت بایرن نگرانی ندارم. هدف ما این است که بهترین تیم آلمان باشیم و در لیگ قهرمانان اروپا هم هرسال برای قهرمانی بجنگیم.
 

رودی فولر اخیرا گفته است کای هاورتز فروشی نیست:

“ من کاملا فولر را درک می کنم. من هم اگر جای او بودم در چنین موقعیتی هاورتز را نمی فروختم. هر ترانسفر یک تجارت سه طرفه است. وقتی یک طرف می گوید نه، همه چیز مشخص می شود.
 

در مورد تیمو ورنر:

“ در مورد بازیکنانی که با سایر باشگاه ها تا بعد از 30 ژوئن 2019 قرارداد دارند صحبت نمی کنم. این مساله ادب و احترام است و در قوانین فیفا هم به این نکته اشاره شده که نباید در این گونه موارد اظهارنظر کرد. ما هنوز هم یک وینگر نیاز داریم که کیفیت تیم را بالاتر برده، تعداد بازیکن کافی در این پست داشته باشیم. بیش از این چیزی نخواهم گفت.
 

در مورد راینارد گریندل:

“ من هیچ وقت به کسی که روی زمین افتاده است لگد نمی زنم!
 

در مورد روبرت لواندوفسکی:

“ ما از عملکرد او راضی هستیم و می خواهیم قراردادش را تمدید کنیم.
 

در آخر سوال شد که رومنیگه در صورتی که هیچ مانعی در کار نبود چه بازیکنی را برای بایرن مونیخ جذب می کرد:

“ لیونل مسی! او بازیکن محبوب من است

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.